• شنبه ۲۳ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 962-1786-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

با برگزاری مرحله یک‌چهارم نهایی مسابقات مناظره دانشجویان؛

سه تیم مرحله نیمه‌نهایی در زنجان مشخص شدند


با برگزاری مرحله یک‌چهارم نهایی ششمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در زنجان، چهره سه تیم راه‌یافته به دور نیمه‌نهایی مشخص شد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، مرحله یک‌چهارم نهایی ششمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در زنجان با حضور 6 تیم برگزار شد و دو تیم نیز دیدار باقی‌مانده از مرحله قبل را برگزار کردند تا در نهایت، چهره سه تیم راه‌یافته به مرحله نیمه‌نهایی مشخص شده و تکلیف آخرین تیم راه‌یافته به این مرحله نیز هفته‌های بعد با برگزاری یک دیدار مشخص خواهد شد.

 

در اولین دیدار مرحله یک‌چهارم نهایی این مسابقات، تیم‌های اسراء و بینش با گزاره «مشکلات اقتصادی باعث پایین بودن سرانه مطالعه در کشور است» با هم به مناظره پرداختند که تیم اسراء موفق شد با کسب 535 امتیاز به مرحله نیمه‌نهایی راه یابد. مناظره دوم بین تیم‌های اندیشه و پژواک با گزاره «اختلاف میزان درآمدها باعث رشد و کارآیی اقتصادی است» به انجام رسید که در نهایت تیم اندیشه با 571 امتیاز راهی مرحله بعد شد.

 

در سومین مناظره این مرحله که با گزاره «ثروت با خود فرهنگ به همراه می‌آورد» ما بین تیم‌های شهید چمران و کانون‌های دانشگاه آزاد برگزار شد، تیم شهید چمران با کسب 534 امتیاز به‌عنوان سومین تیم، راهی مرحله نیمه‌نهایی شد. آخرین رقابت نیز که از مرحله قبلی باقی مانده بود، بین تیم‌های کتامین و دیازپام با گزاره «پولی کردن دانشگاه‌ها خلاف عدالت اجتماعی است» برگزار و تیم دیازپام با 394 امتیاز موفق به حضور در مرحله یک‌چهارم نهایی شد.

 

برای مشخص شدن آخرین تیم راه‌یافته به مرحله نیمه‌نهایی، قرار است مناظره‌ای بین تیم دیازپام و بینش که بیشترین امتیاز را در بین سه تیم بازنده مرحله یک‌چهارم نهایی داشته است، برگزار شود. در مرحله نیمه‌نهایی این رقابت‌ها نیز تیم اسراء با اندیشه و شهید چمران با برنده دیدار دیازپام و بینش مناظره خواهند کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: