• سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۵
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 962-4891-5
  • خبرنگار : 28010
  • منبع خبر : ----

رئیس مرکز فنی و حرفه‌ای فجر ابهر:

دانش‌آموزان ابهری از مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای بازدید می‌کنند


رئیس مرکز فنی و حرفه‌ای فجر شهرستان ابهر گفت: در راستای آشنایی با مشاغل فنی و حرفه‌ای و انتخاب رشته تحصیلی، دانش‌آموزان پایه نهم ابهری از مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای بازدید می‌کنند.

 

الهام موحد در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: هفته معرفی مشاغل فرصت مغتنمی است تا دانش‌آموزان دوره‌های مختلف تحصیلی با مشاغل گوناگون و لزوم آن‌ها در جامعه آشنا شوند.

 

وی با اشاره به اینکه در این راستا دانش‌آموزان پایه نهم که در آستانه انتخاب رشته تحصیلی هستند، از مراکز آموش فنی و حرفه‌ای بازدید می‌کنند، تصریح کرد: با توجه به اینکه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای، اشتغال‌محور هستند این بازدیدها می‌تواند کمک موثری برای انتخاب مسیر تحصیلی و شغلی برای دانش‌آموزان باشد.

 

موحد با تاکید بر اینکه هر فرد باید در انتخاب حرفه مورد نظر خود علاوه بر توانمندی، علاقه شخصی خود را نیز مورد توجه قرار دهد، گفت: آشنایی با مشاغل مختلف این امکان را به دانش‌آموزان می‌دهد تا متناسب با استعداد، توانایی، رغبت، هوش و علائق خود نسبت به انتخاب رشتة تحصیلی مناسب که منجر به انتخاب شغل مورد علاقة آنها می‌شود، اقدام کنند.

 

رئیس مرکز فنی و حرفه‌ای فجر شهرستان ابهر خاطرنشان کرد: در حال حاضر 8 رشته و 28 حرفه در 9 کارگاه ثابت و 2 کارگاه سیار مشغول ارائه آموزش‌های مهارتی به علاقه‌مندان در شهرستان ابهر هستند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: