• سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 962-15914-5
  • خبرنگار : 28018
  • منبع خبر : ----

رئیس‌کل دادگستری زنجان تاکید کرد:

ضرورت حمایت از خانواده‌های نیازمند زندانیان


رئیس‌کل دادگستری زنجان بر لزوم تامین نیازهای خانواده محروم زندانیان تاکید کرد و گفت: با این عمل می‌توان از بروز مشکلات و آسیب‌های دیگر پیشگیری کرد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، به نقل از روابط‌عمومی دادگستری‌کل استان زنجان، جعفر گل‌محمدی در جلسه مجمع عمومی سالیانه انجمن حمایت از زندانیان استان زنجان، اظهار کرد: انجمن حمایت از خانواده‌ زندانیان استان زنجان برای چندمین سال متوالی به عنوان انجمن برتر کشور در راستای کمک به خانواده زندانیان نیازمند شناخته و معرفی شده است.

 

رئیس هیئت مدیره انجمن حمایت از زندانیان استان زنجان گفت: جامعه از آحاد و اقشار مختلف تشکیل شده است و عملکرد ما در هر صورت تأثیر مستقیم برای افراد خواهد داشت؛ چرا که در راستای اجرای قوانین، ایجاد امنیت در جامعه و برخورد با ناقضان حریم، امنیت و آسایش مردم و جامعه، عده‌ای تحت عنوان ناقضان امنیت و آسایش جامعه و مردم به زندان می‌روند که خود این امر موجب ارتقای امنیت و آسایش جامعه است.

 

وی ادامه داد: اما از طرفی خانوداه‌های نیازمند این زندانیان هستند که باید مایحتاج زندگی آنان تأمین شود تا از بروز مشکلات و آسیب‌های دیگر پیشگیری شود که در همین راستا انجمن حمایت از زندانیان استان، همه خانواده‌های نیازمند زندانیان را تحت پوشش قرار داده و در این خصوص نیز اقدامات و مساعدت‌های بسیار ارزشمندی انجام داده است.

 

گل‌محمدی از اهم فعالیت‌های انجمن استان به توزیع سبد غذایی شامل 15 الی 16 قلم کالا از هر 45 روز اشاره کرد و افزود: در همین راستا در ایام خاص سال اعم از ماه مبارک رمضان، عید نوروز و آغاز سال تحصیلی سبد غذایی و مساعدت‌های ویژه انجام می‌شود و همه این هزینه‌ها حاصل درآمدهای مالی انجمن است و استان زنجان از حیث کسب بیشترین درآمد مالی در بین همه استان‌ها مقام برتر را دارد.

 

در ادامه این جلسه، علی محمد ظهیریان بازرس انجمن گزارشی از فعالیت‌های مالی در سال گذشته ارائه کرد. سپس مراسم انتخاب دو نفر به‌عنوان بازرس انجمن در سال‌جاری برگزار و با رأی اعضا به ترتیب علی محمد ظهیریان و عبدالله مرادی به‌عنوان بازرس انتخاب شدند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: