• سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۹
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 962-5191-5
  • خبرنگار : 28018
  • منبع خبر : ----

طی سال گذشته محقق شد؛

واگذاری بیش از هزار انشعاب آب و فاضلاب به مشترکین ابهری


مدیر امور آبفای شهرستان ابهر گفت: پارسال یک‌هزار و 135 فقره انشعاب آب و فاضلاب به مشترکین شهرستان ابهر واگذار شده است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، به نقل از روابط‌عمومی شرکت آبفای استان، خلجی افزود: طی سال گذشته 936 فقره انشعاب آب و 199 فقره انشعاب فاضلاب به مشترکین ابهر واگذار شده است.

 

وی تصریح کرد: واگذاری انشعاب آب به مساکن مهر خیرساز این شهر به تعداد 504 فقره نیز در دست اقدام و زیرساخت‌های آن در حال آماده‌سازی است.

 

مدیر امور آبفای شهرستان ابهر، از تامین و واگذاری انشعاب به بیمارستان 220 تختخوابی الغدیر ابهر نیز خبر داد و گفت: برای تجهیز این بیمارستان حدود یک کیلومتر لوله‌گذاری با صرف بیش از یک میلیارد ریال اعتبار عملیاتی شده است.

 

خلجی به تعویض کنتورهای معیوب هم اشاره کرد و گفت: در سال گذشته یک هزار و 545 فقره کنتور خراب تعویض شده که در حال حاضر 2 هزار و 105 فقره کنتور خراب در شهر ابهر وجود دارد.

 

وی، میزان حجم آب فروخته شده را 6 میلیون و 537 هزار و 854 متر مکعب  اعلام کرد و افزود: در سال 95 یک میلیارد و 323 هزار و 411 متر مکعب فاضلاب توسط امور ابفای ابهر جمع آوری شده است.

 

مدیر امور آبفای شهرستان ابهر به انشعابات غیرمجاز هم اشاره و تصریح کرد: در سال گذشته 146 انشعاب غیرمجاز شناسایی شد که 70 انشعاب به مجاز تبدیل و 36 انشعاب نیز جمع آوری شده است.

 

خلجی در خصوص اقدامات صورت گرفته در راستای وصول مطالبات هم گفت: در راستای وصول مطالبات بیش از 150 مورد مکاتبه با ادارات و سازمان ها صورت گرفته و بیش از 7 هزار برگه اخطاریه به مشترکین بدهکار و 970 فقره اخطاریه به مشترکین پر مصرف صادر شده است.

 

شایان ذکر است، در یک ساله 95 حدود 436 فقره تست خوشه‌ای جهت پایش کیفیت آب شرب مشترکین انجام شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: