• چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۶
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 962-5491-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

برگزاری مکانیزه انتخابات در 33 شعبه خرم‌دره


فرماندار خرم‌دره گفت: در 33 شعبه این شهرستان انتخابات به صورت مکانیزه برگزار خواهد شد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، حجت محمدی در جلسه آموزشی توجیهی نمایندگان فرماندار و کاربران شعب اخذ رای شهرستان خرم‌دره با تاکید بر اینکه نمایندگان فرماندار به عنوان نفرات اصلی برگزاری انتخابات در شعب اخذ رای محسوب می‌شوند، اظهار کرد: نمایندگان فرماندار چشم و چراغ شعبات اخذ رای هستند.

 

وی با بیان اینکه خرم‌دره جز سه شهرستانی است که انتخابات در آن به صورت مکانیزه برگزار می‌شود، تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین فواید برگزاری این گونه رای‌گیری این است که به فاصله بسیار کوتاه از اتمام زمان رای‌گیری نتایج مشخص خواهد شد که این امر موجب صرفه‌جویی در زمان می‌شود.

 

فرماندار خرم‌دره با تاکید بر ضرورت آمادگی کاربران اخذ رای از جمیع جهات در روز انتخابات، تاکید کرد: کاربران شعب باید کار با دستگاه‌های مکانیزه اخذ رای را یاد بگیرند و بدون آمادگی در شعب اخذ رای حاضر نشوند.

 

وی به اشاره به اینکه در انتخابات سال‌جاری 48 نماینده فرماندار در انتخابات شهرستان فعالیت خواهند کرد، افزود: همه تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات باشکوه در شهرستان اندیشیده شده است.

 

فرماندار خرم‌دره با اشاره به اینکه نحوه برگزاری انتخابات در روستاها به صورت مکانیزه نیست، اظهار کرد: به علت کم بودن تعداد نامزدهای انتخاباتی در مناطق روستایی انتخابات تنها در شهر خرم‌دره به صورت مکانیزه برگزار خواهد شد.

 

محمدی با بیان اینکه در 33 شعبه شهرستان انتخابات به صورت مکانیزه برگزار خواهد شد، تاکید کرد: 17 تا 21 نفر نیز به صورت شناور در شعبات حضور خواهند داشت.

 

این مسئول با اشاره به اینکه نمایندگان فرماندار باید در زمینه تمام امور مربوط به شعبه پاسخ‌گو باشند، خاطرنشان کرد: ورود نامزدهای انتخاباتی به شعبات تنها برای شرکت در انتخابات مجاز است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: