• پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۸
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 962-9285-5
  • خبرنگار : 28009
  • منبع خبر : ----

فرمانده سپاه ناحيه ماه‌نشان خبر داد:

اشتغال‌زایی برای 130 نفر در طول پارسال


فرمانده سپاه ناحیه ماه‌نشان گفت: پارسال 130 نفر از بسیجیان ماه‌نشان با دریافت ۵۰ فقره تسهیلات صاحب شغل شدند.

 

مجتبی برزگر در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با بیان اینکه ایجاد اشتغال پایدار و توسعه اقتصادی از اهداف بسیج سازندگی است، اظهار کرد: بسیج سازندگی سپاه ناحیه ماه‌نشان بر اساس توانمندی‌های شهرستان، برنامه‌های خود را پیگیری می‌کند؛ در واقع از برنامه‌های مستمر بسیج سازندگی محرومیت‌زدایی، كمك به مردم و سازندگی است. در همین راستا پارسال برای تحقق اقتصاد مقاومتی و ایجاد اشتغال، تسهیلاتی بالغ بر 10 میلیارد ریال به متقاضیان ارائه شد.

 

این مسئول با بیان اینكه ایجاد اشتغال و تحقق اقتصاد مقاومتی برای جلوگیری از مهاجرت و بروز آسیب‌های اجتماعی ضروری به نظر می‌رسد، ادامه داد: خوشبختانه پارسال پروژه‌های اقتصادی متعددی از جمله پرورش ماهی، قارچ، زنبور عسل، بوقلمون، دام سبك، زعفران و شتر مرغ با ارائه تسهیلات به بهره‌برداری رسید.

 

وی با بیان اینكه از همه ظرفیت‌های بسیج شهرستان از جمله بسیج مهندسین كشاورزی، مهندسین صنعت، بسیج كارگری، اصناف و سازندگی در راستای ایجاد تحول اقتصادی استفاده می‌شود، گفت: امسال نیز در جهت تحول اقتصاد شهرستان ماه‌نشان و زمینه‌سازی برای اشتغالزایی و محرومیت‌زدایی، برنامه‌های تحقق اقتصاد مقاومتی اجرایی خواهد شد.

 

برزگر با تاکید بر اینكه اولویت اول در بسیج سازندگی سپاه ناحیه ماه‌نشان تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی است، تصریح کرد: مطالعه و اعزام گروه‌های جهادی از جمله گروه‌های عمرانی، كشاورزی، پزشكی و فرهنگی به مناطق محروم با محوریت اقتصاد مقاومتی طبق سنوات گذشته از برنامه‌های بسیج سازندگی ماه‌نشان خواهد بود.

 

فرمانده سپاه ناحیه ماه‌نشان با اشاره به حمایت از فعالان اقتصادی شهرستان افزود: سپاه ناحیه ماه‌نشان با برگزاری نمایشگاه‌های عرضه محصولات اقتصادمقاومتی برای تولیدكنندگان و راه‌اندازی غرفه‌های اختصاصی به صورت رایگان، از فروش بدون واسطه محصولات به مصرف کننده حمایت می‌كند. در این راستا طی سال گذشته دو نمایشگاه در شهرهای دندی و ماه‌نشان دایر شد.

 

وی یادآور شد: بسیج سازندگی به دنبال این است كه فرهنگ خدمات‌رسانی را بین آحاد مختلف جامعه نهادینه كند و با بهره‌گیری از ظرفیت‌هایی كه در مجموعه اجرایی كشور وجود دارد خدمات شایسته به مردم ارائه دهد؛ در واقع بسیج سازندگی مصداق بارز مدیریت اجرایی در راستای اقتصاد مقاومتی است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: