• پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 962-9485-5
  • خبرنگار : 28003
  • منبع خبر : ----

/همه بیایید/

دشمنان از حضور مردم ایران در انتخابات هراس دارند


نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مردم صاحبان اصلی کشور هستند، گفت: دشمنان از حضور مردم ایران در انتخابات هراس دارند، در حالی ‌‌که فردا بار دیگر ثابت خواهیم کرد با تمام وجود این نظام را دوست داریم.

 

احمد بیگدلی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: حضور مردم در انتخابات قدرتی به نظام منتقل می‌کند که کسی جرات تعدی به آن را نداشته باشد به همین خاطر است که دشمنان در صدد هستند به انحای مختلف مردم را از حضور در پای صندوق‌های رای بازدارند ولی فردا بار دیگر همه ایرانیان ثابت خواهند کرد که ایرانی برای همیشه مملکت خود را دوست داشته با اشتیاق در صحنه‌های مختلف حضور می‌یابد.

 

وی با اشاره به اینکه مردم ایران در ادوار مختلف ثابت کرده‌اند که در شرایط حساس حضور هوشمندانه دارند، افزود: 29 اردیبهشت‌ماه روزی به یادماندنی برای تاریخ خواهد بود؛ چراکه همه خواهند آمد و این حضور در گام اول به خاطر نظام و رهبری خواهد بود و این افراد در گام بعد فرد مورد نظر خود را انتخاب خواهند کرد و این حضور ثابت خواهد کرد ایرانی به سرنوشت خود بی‌اعتنا نیست.

 

این نماینده مجلس با بیان اینکه در انتخابات 29 اردیبهشت‌ماه بنا به فرموده مقام معظم رهبری هر کسی که انتخاب شود، برنده اصلی مردم هستند که حضور پررنگی در انتخابات خواهند داشت؛ چون این افراد هستند با حضور حداکثری مهر تاییدی دوباره بر نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهند زد.

 

وی با بیان اینکه قطعا همه امکانات برای برگزاری انتخاباتی باشکوه در استان فراهم است، گفت: فردا برگ زرینی بر تاریخ ایران اسلامی زده خواهد شد و جهانیان شاهد جشنی بزرگ در کشورمان خواهند بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: