• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 962-10685-5
  • خبرنگار : 28004
  • منبع خبر : ----

/جشن ملی، شادی و شور/

استقرار 926 بازرس در شعبات اخذ رای استان


رئیس هیئت بازرسی انتخابات زنجان، از استقرار 926 بازرس در شعبات اخذ رای استان خبر داد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، عبدالرضا شهبازی در جمع خبرنگاران، گفت: صیانت از آرای وارده در صندوق‌های رای و اجرای مطلوب انتخابات، یک اصل انتخاباتی برای هیئت بازرسی است که در کنار متولیان، مجریان، ناظران و نیروهای امنیتی وظیفه قانونی خود را انجام می‌دهند.

 

وی با اشاره به اینکه هئیت نظارت استان زنجان در چارچوب دستورالعمل هیئت مرکزی تکالیف و ماموریت‌های خود تهمیدات لازم را فراهم کرده است، افزود: از این‌رو در سطح استان زنجان 926 شعبه اخذ رای در نظر گرفته شده است که در همه شعب فوق بازرسان حضور دارند.

 

شهبازی با اشاره به اینکه به تمامی بازرسان آموزش‌های لازم ارائه شده است، گفت: با توجه به این موضوع 62 سربازرس نیز در انتخابات به وظایف خود عمل خواهند کرد.

 

این مسئول با بیان اینکه بر اساس تجربه 38 ساله، هر انتخاباتی حال و هوای خود را دارد، اظهار کرد: در این دوره نشاط انتخاباتی مضاعف شده و این امر می‌طلبد در راستای حسن اجرای انتخابات، متولیان امر نسبت به صیانت از آرا که حق‌الناس است، تلاش کنند.

 

رئیس هئیت بازرسی انتخابات استان زنجان با تاکید بر اینکه نباید اجازه دهیم برخی از بداخلاقی‌ها و فرافکنی‌ها به اعتماد عمومی لطمه وارد کند، گفت: اگر بتوانیم از این شور و نشاط سیاسی جوانان که بدخواهان تلاش می‌کنند آنان را از صحنه‌های اجتماعی و سیاسی دور کنند، مغتنم بشماریم، زمینه‌ساز پیشرفت و توسعه روزافزون نظام اسلامی خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: