• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 962-11685-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

/جشن ملی، شادی و شور/

سهم من اعتماد؛ سهم تو عمل به وعده‌ها


امروز همان روزی است که اندیشه مشترک همه زنجانی‌ها در روز آدینه، ایستادن در صف‌های طولانی و خستگی‌ناپذیر است، صف‌هایی که هر چه طولانی‌تر، عزت ایرانی فزون‌تر.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، امروز هر جا که بنگری، مردم ایستاده‌ای را می‌بینی که بدون توجه به گرفتاری‌ها و دل‌مشغولی‌های روزمره، با علاقه وافر به سربلندی ایران اسلامی در صف‌های طولانی به انتظار نشسته‌اند تا نوبت انتخاب‌شان فرا برسد و مهم نیست که چند ساعت در این صف‌ها منتظر بمانند، چون قرار است در سرنوشت چهار سال آینده کشور سهیم باشند.

 

امروز به هر نقطه از شعبه‌های اخذ رأی در شهر زنجان که سر زدم، نشانه‌های وفای به عهده را دیدم، وفای به عهدی که 39 سال از قرار مقدس‌شان می‌گذرد و امروز یکی از همان روزهای سرنوشت‌سازی است که قرار است واژه حماسه را برای مردمانی که دوست دارند، سرنوشت‌شان در دست‌شان باشد، هدیه دهیم، این همان مردمانی هستند که نزدیک به چهار دهه، از مسئولان نظام هدیه حماسه‌گری گرفته‌اند.

 

بعد از احراز صلاحیت کاندیداها و وعده‌های نامزدهای انتخاباتی، امروز مردم استان زنجان همگام سایر هم‌وطنان، سهم خود را از این حضور که به واسطه اعتماد محقق شده بود، به جا آوردند که حضور پرشور در صف‌هایی که هنوز هم ادامه دارد، تاییدی بر این اعتماد است، اما در آن سوی میدان، انتظار مردم از نامزدهایی که رأی اعتماد می گیرند، عمل به وعده‌ها است.

 

به گزارش ایسنا، طبق اعلام وزارت کشور، زمان اخذ رأی انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در سراسر کشور تا ساعت 22 امشب تمدید شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: