• پنجشنبه ۱۸ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 963-3784-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان:

طرح رونق تولید دوباره اجرا می‌شود


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان گفت: با توجه به تجربه موفق اجرای طرح رونق تولید در سال گذشته، امسال نیز این طرح اجرا می‌شود.

 

امیر حمیدنیا در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: دستورالعمل رونق تولید در سال 96 ابلاغ شده است و براساس این دستورالعمل حمایت از واحدهای صنعتی در دستور كار این شركت قرار دارد.

 

این مسئول ادامه داد: طرح رونق تولید از سال گذشته آغاز شده و با توجه به تجربه موفق سال گذشته نواقص این طرح برطرف شده كه امیدوارم با اجرای آن شاهد رونق تولید و راه‌اندازی مجدد واحدهای نیمه فعال و راكد در كشور و استان باشیم.

 

وی افزود: اولویت اصلی پرداخت تسهیلات با واحدهایی است كه مشكل نقدینگی دارند  و از لحاظ ظرفیت تولید، دانش فنی، توان مدیریت و بازار منعی برای افزایش تولید ندارند كه با دریافت این تسهیلات قادر به راه‌اندازی سریع و ایجاد اشتغال جدید باشند.

 

حمیدنیا در رابطه با نرخ سود تسهیلات اعطایی به واحدهای مشکل‌دار، تصریح کرد: سود این تسهیلات براساس مصوبه شورای پول و اعتبار است كه در مورد سرمایه در گردش نرخ عقود مبادله‌ای و برای طرح‌های نیمه‌تمام بر اساس نرخ عقود مشاركتی عمل خواهد شد.

 

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان، یادآور شد: بر اساس این دستورالعمل میزان تسهیلات پرداختی براساس نیاز واقعی و تأیید كارگروه استانی برای بنگاه‌های كوچک تا 10 میلیارد ریال، بنگاه‌های متوسط تا 30 میلیارد ریال و برای طرح‌های نیمه‌تمام بالای 60 درصد پیشرفت فیزیكی تا 20 میلیارد ریال است.

 

وی افزود: متقاضیانی كه شرایط دریافت این تسهیلات را دارند می‌توانند با مدارک مورد نیاز با مراجعه به سامانه بهین‌یاب در قسمت تأمین مالی واحدهای تولیدی كوچک و متوسط و طرح‌های نیمه‌تمام، نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: