• شنبه ۲۰ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 963-1386-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

معاون امور دانشجویی دانشگاه علوم‌پزشکی استان زنجان:

مناظرات، الگوی خوبی را برای دانشجویان ارائه می‌کند


معاون امور دانشجویی دانشگاه علوم‌پزشکی استان زنجان گفت: برگزاری مناظرات، الگوی خوبی را برای دانشجویان استان ارائه می‌کند.

 

مهران محسنی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: بدون شک برگزاری منسجم، حساب شده و علمی مناظرات دانشجویی کمک خواهد کرد که بینش هم‌اندیشی بین دانشجویان رشد پیدا کند.

 

این مسئول ادامه داد: بدون شک برگزاری این مناظرات در دانشکده‌ها و دانشگاه‌های مختلف استان سبب می‌شود این مناظرات الگوی خوبی را برای دانشجویان استان داشته باشد و باید برای برگزاری این مناظرات آن‌هم به طور سالیانه از جهاددانشگاهی استان قدردانی کرد.

 

وی افزود: برگزاری مناظرات انرژی و پتانسیل بالایی را نیاز دارد و کاری کارشناسی و دقیق است و می‌تواند دانشجویان را برای آینده آماده کند.

 

محسنی خاطرنشان کرد: یقینا آینده کشور در دست دانشجویان است و اگر اینان شیوه تعامل و گفت‌وگو را یاد بگیرند در پیشبرد اهداف سیاسی و دیگر اهداف کشور موثر باشند.

 

معاون امور دانشجویی دانشگاه علوم‌پزشکی استان زنجان، خاطرنشان کرد: برگزاری اینچنین مناظراتی نحوه فکر و اندیشه کردن و تضارب آرا را به آنان آموزش خواهد داد و این همان چیزی است که در کشور ما کمبودش احساس می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: