• پنجشنبه ۲۵ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 963-7584-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

استفاده از پتانسیل پیمانکاران برای حضور در نمایشگاه‌ها


عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی ‌زنجان گفت: بهتر است از پتانسیل پیمانکاران هم برای حضور در نمایشگا‌ها استفاده کرد.

 

علی کلانتری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به نقش و جایگاه اتاق‌های بازرگانی در معرفی توانمندی‌ها و پتانسیل‌های اقتصادی، اظهار کرد: برجسته کردن پتانسیل‌ها و ظرفیت‌ها در هر حوزه‌ای به جهت معرفی صحیح و احراز جایگاه شایسته در جوامع، وظیفه مهمی است و از این‌رو نقش اتاق‌های بازرگانی و رسالت‌های این نهاد تاثیرگذار در معرفی توانمندی های استان‌ها در سطح ملی و بین‌المللی بسیار حائز اهمیت است.

 

این مسئول ادامه داد: اتاق زنجان با توجه به تجربه‌های عملی وافر و نیروی کار مرتبط و با قرار دادن این امر در سرلوحه‌ امورات بهتر می‌تواند این وظیفه را به فرجام برساند.

 

وی با اشاره به تجربیات حضور در نمایشگاه‌های مختلف در سنوات گذشته، افزود: برای ظاهر شدن در نمایشگاه‌های آتی به خصوص نمایشگاه آرتی جیانای ایتالیا می‌بایست تمام قوای خود را به کار برده و از نقش پیمانکاران نیز در این مسیر غافل نشویم.

 

کلانتری خاطرنشان کرد: تجمع محصولات متنوع و ملیت‌‌های مختلف با نگاه‌ها و افکار و فرهنگ‌های گوناگون در یک مکان، بی‌شک برای هر کشوری نقطه‌ عطفی محسوب می‌شود؛ چرا که با پای نهادن به عرصه  حضور ضمن خوش درخشیدن در دیدگاه‌های جهانی، موجبات تقویت مسیر تجاری و اقتصادی کشور مهیا می‌شود.

 

عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی زنجان، یادآور شد: جنبه مالی و درآمدزایی نمایشگاه‌ها مهم بوده ولی این مهم تنها هدف حضور در نمایشگاه‌ها نیست. این مسیر پرتلاطم همواره به مادیات ختم نمی‌شود و ماحصل معنوی آن بسیار ارزشمند‌تر است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: