• یکشنبه ۲۸ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 963-24014-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

مسئول مرکز حمایت سازمان علمی، پژوهشی و فناوری بسیج استان:

از طرح‌ها و ایده‌های بسیجیان حمایت می‌کنیم


مسئول مرکز حمایت سازمان علمی، پژوهشی و فناوری بسیج استان زنجان گفت: جهت حمایت از طرح و ایده‌های بسیجیان، مرکز رشد شهید مجید شهریاری استان طی فراخوانی از علاقه‌مندان به حضور و ارائه‌ طرح‌های‌شان دعوت به همکاری می‌کند.

 

علی رضاخانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: بالغ بر ۱۰ سال از فعالیت مرکز حمایت سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری کشور سپری و در استان زنجان به ۷ سال می‌رسد که مشغول به فعالیت است که با هدف شکوفایی استعدادهای بسیجیان در حوزه علمی، پژوهشی و فناوری و حمایت از توانمندی‌های این قشر صورت می‌گیرد.

 

وی افزود: از نخبگان بسیجی که در همه رده‌های سنی حائز ارائه طرح باشند حمایت صورت گرفته که شامل پرداخت تسهیلات پس از تصویب طرح تا تولید می‌شود.

 

رضاخانی تصریح کرد: در صورت ارائه طرح از سوی افراد متقاضی جهت حمایت سازمان، نخست طرح در مرکز حمایت مورد داوری کارشناسان قرار می‌گیرد که در صورت تصویب میزان تسیهیلات به طرح ارائه شد و متقاضی به مرکز رشد جهت تولید اولیه محصول معرفی می‌شود.

 

وی یادآور شد: مرکز رشد شهید مجید شهریاری استان زنجان در نظر دارد تا حمایت خود را از طرح‌ها و ایده‌های بسیجیان اعلام کند که در همین راستا طی فراخونی از بسیجیان دعوت می‌کند تا در این حوزه حضور فعال داشته باشند.

 

رضاخانی به عناوین مورد فراخوان مرکز رشد شهید شهریاری اشاره کرد و گفت: عناوین ارائه شده در فراخوان شامل جذب سرباز پژوهشگر و کسب خدمت نخبگی، حمایت از گروه‌ها و شرکت‌های فن آور و دانش‌بنیان، ‌حمایت از طرح‌های نوآورانه مخترعان و مبتکرین بسیجی و حمایت از طرح‌ها و پروژه‌های بسیجیان پایگاه‌های علمی بسیج اشاره کرد.

 

وی خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان به حضور در این فراخون می‌توانند با مراجعه به سایت www.zanjanelmi.ir اطاعات لازم را کسب کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: