• پنجشنبه ۸ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 964-5914-5
  • خبرنگار : 28006
  • منبع خبر : ----

رییس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان تاکید کرد؛

افزایش رضایتمندی مردم از نظام درمان و پزشکی با اجرای طرح سلامت

رییس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان اظهار کرد: رضایتمندی مردم استان از نظام درمان و پزشکی با اجرای طرح سلامت افزایش یافته است.

علیرضا بیگلری در گفتگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به اینکه در راستای اجرای طرح نظام سلامت در استان زنجان میزان رضایتمندی مردم از نظام سلامت افزایش یافته است، گفت: از آغاز اجرای این طرح تاکنون هزینه‌های وارده به حوزه درمان در استان به میزان زیادی کاهش داشته است.

وی ادامه داد: دانشگاه علوم پزشکی متولی سلامت است و همیشه باید در امر سلامت فعال باشد و با ابلاغ این سیاست هم، رسالت سنگینی در حوزه درمان بر دوش گذاشته شده که امیدواریم بتواند این رسالت را به خوبی اجرایی کند.

این مسئول با اشاره به اینکه با اجرای این طرح تحولی بزرگ و تدریجی در سیستم سلامت ایجاد شده است، گفت: برای رسیدن به این مهم نیازمند اهتمام و عزم ملی و همکاری و تعامل تنگاتنگ با رسانه‌های گروهی هستیم چرا که رسانه‌ها همیشه یاری‌گر این حوزه بودند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان به اجرای طرح نظام سلامت در استان زنجان، افزود: این طرح تاکنون در استان زنجان به خوبی اجرا شده و در حال حاضر جزو دانشگاه‌های تیپ یک کشوری بوده و این امر یک افتخار بزرگ برای جامعه پزشکی استان زنجان است.

بیگلری گفت: خوشبختانه با اجرای طرح نظام سلامت رضایتمندی مردم از نظام درمان و پزشکی بسیار افزایش‌یافته است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: