• پنجشنبه ۸ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۲
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 964-1991-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

فرماندارخرم دره خبرداد:

رشد 77 درصدی اعتبارات شهرستان خرم‌دره درسال‌جاری

 

فرماندارخرم‌دره گفت: اعتبارات سال‌جاری شهرستان نسبت به سال قبل رشد 77 درصدی داشته است .


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، حجت محمدی در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان خرم‌دره که با دستور کار بررسی اعتبارات پیشنهادی تملک دارایی‌های سرمایه‌ای و قانون استفاده متوازن از امکانات کشور سهم شهرستان خرم‌دره در سال 1396 تشکیل شد، اظهار کرد: از کل اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای و قانون استفاده متوازن از امکانات کشور، سهم شهرستان خرم‌دره در سال 96 بالغ بر مبلغ 183,790 میلیون ریال است که از رشد 77 درصدی نسبت به سال گذشته برخوردار است.


فرماندار خرم‌دره با اشاره به اهداف اقتصاد مقاومتی و لزوم تطبیق دستگاه‌های اجرایی با شرایط موجود، تاکید کرد: اتمام پروژه‌های موجود در شهرستان باید با حداقل اعتبار و بازدهی مناسب مورد توجه جدی قرار گیرد.

 

این مسئول با تاکید بر ضرورت اتمام پروژه‌های نیمه تمام شهرستان، تصریح کرد: برای اتمام پروژه‌ها و طرح‌های ضروری شهرستان دستگاه‌های اجرایی باید پیگیر جذب اعتبارات از محل ملی باشند .

 

وی با اشاره به محرومیت شهرستان خرم‌دره از بودجه 3 درصد نفت، تصریح کرد: علی‌رغم این محرومیت شهرستان خرم‌دره بعد از شهرستان‌های زنجان ابهر و خدابنده در ردیف چهارم اختصاص بودجه استان قرار دارد .

 

فرماندار خرم‌دره با تاکید بر اینکه کمبود بودجه یکی از مهم‌ترین چالش‌های پیش روی کشور است، خاطر نشان کرد: برای غلبه بر این مشکل مردم و مسئولان باید همسو با سیاست‌های اقتصاد مقاومتی حرکت کرد و گام‌های جدی در این حوزه بردارند .

 

در خاتمه پروژه‌های پیشنهادی شهرستان در قالب 20 فصل، 47 برنامه و 97 پروژه پس از بحث و بررسی توسط مسئولان دستگاه‌های شهرستان و نمایندگان دستگاه‌های اجرایی استان و اخذ نظرات کارشناسان مربوطه مورد تصویب کمیته برنامه‌ریزی شهرستان خرم‌دره قرار گرفت .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: