• پنجشنبه ۸ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 964-686-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

حضور فنی و حرفه‌ای در زمینه آموزش‌های فضای مجازی


مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت: در زمینه آموزش مجازی، تولید محتوا و تولید نرم‌افزارهای موبایل اقدامات خوبی در سطح استان صورت گرفته است.

 

محمدرضا انصاری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: سازمان فنی و حرفه‌ای اقدامات خوبی در زمینه آموزش‌های مجازی انجام داده است که نتایج بسیار خوبی را نیز به همراه داشته است که در این زمینه استان زنجان نیز اقداماتی را مورد توجه دارد.

 

مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت: در زمینه آموزش مجازی، تولید محتوا و تولید نرم‌افزارهای موبایل از جمله اقدامات خوب این سازمان است که در همین راستا در استان نیز اقدامات خوبی صورت گرفته است.

 

انصاری در نظر گرفتن نیاز بازار کار را یکی از اولویت‌های مهم در زمینه ارائه آموزش‌های مهارتی عنوان و تصریح کرد: آموزش فنی و حرفه‌ای توجه ویژه‌ای به اجرای طرح ارتقای شایستگی حرفه‌ای دانش‌یار و دانش‌آموختگان دانشگاه‌های استان با رویکرد رفع نیازها دارد.

 

وی افزود: ارائه آموزش‌های مهارتی در مناطق محروم روستایی با رویکرد کاهش آسیب‌های اجتماعی و ایجاد اشتغال پایدار از جمله برنامه‌های این نهاد دولتی است .

 

مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان خاطرنشان کرد: آموزش‌های مهارتی کارآفرینی با رویکرد جذب مشارکت فعالان بخش اقتصادی در توسعه اشتغال و آموزش شاغلین بنگاه‌های اقتصادی و فرهنگ‌سازی از دیگر سرفصل‌هایی است که در دستور کار قرار دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: