• جمعه ۹ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 964-2685-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

امام جمعه قیدار عنوان کرد:

تلاش دشمن برای تضعیف مولفه‌های اقتدار نظام


امام جمعه قیدار گفت: تلاش امروز دشمن برای تضعیف مولفه‌های اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، حجت‌الاسلام سیدعلی موسوی در خطبه‌های این هفته نمازجمعه قیدار با یادآوری اینکه دشمن در تلاش برای تضعیف مؤلفه‌های اقتدار نظام است، افزود: در همین راستا تهاجم به مولفه‌های قدرت در طول سال‌های اخیر به شدت از سوی دشمن دنبال می‌شود، یکی از مهم‌ترین مولفه‌های اقتدار نظام تخریب نهاد انقلابی سپاه به بهانه‌های مختلف است و برخی هم در داخل در تکمیل پازل دشمن تلاش می‌کنند.

 

وی ادامه داد: امروز، سپاه خار چشم دشمنان اسلام و ایران است و قدرت‌‌هاى مطرح جهانى مغلوب اقدامات شجاعانه و قدرتمند سپاه پاسداران انقلاب اسلامى هستند. امروز قدرت سبزپوشان‌‌ بى‌‌ادعا، فكر هرگونه تجاوزى را از كشور دور كرده است.

 

خطیب نمازجمعه قیدار یادآور شد: متاسفانه مساعدت‌‌هاى سپاه در پروژه‌‌هاى كلان دولت با بى‌‌مهرى دولت مواجه مى‌‌شود؛ بدون هر گونه تشکر و قدردانی مورد انتقاد قرار می‌گیرد در حالی که این همكارى سپاه از سر منفعت‌‌طلبى و سود شخصی نیست. سپاه نه تنها براى این كارها و كمك‌هاى خود منتى بر سر دولت‌ها نگذاشته و نمى‌‌گذارد كه خود را منت‌دار تمام مردم ایران‌‌ می‌داند.

 

موسوی با اشاره به روز هفتم تیر شهادت دکتر بهشتی و 72 تن از یاران، افزود: شهید بهشتی نماد جریان‌شناسی است و به عنوان قطب‌نمای انقلاب است که در هر عصری، با معیار و میزان قرار دادن او صحیح را از نادرست، مصلح را ازمفسد، مخلص را از فرصت طلب، می توان بازشناخت. شهید بهشتی اگر چه مظلوم زیست و مظلومانه شهید شد اما از چهره نفاق منافقین پرده برداشت و سند رسوایی آنان را با خون خود امضاء کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: