• یکشنبه ۱۱ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 964-786-5
  • خبرنگار : 28006
  • منبع خبر : ----

آغاز ثبت‌نام هفدهمین دوره عتبات دانشگاهیان در زنجان


ثبت‌نام هفدهمین دوره عتبات دانشگاهیان آغاز شد و به مدت 12 روز ادامه دارد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، ثبت‌نام دانشگاهیان جهت اعزام به عتبات عاليات (نجف، کربلا و کاظمین) در هفدهین دوره از ۱۰ تیرماه در سایت لبیک به نشانی www.labbayk.ir آغاز شد و تا ۲۲ ماه‌جاری در سایت لبیک ادامه خواهد یافت.

 

ثبت‌نام دانشگاهیان سراسر کشور در پنج گروه، شامل اساتید،دانشجویان متاهل، دانشجویان دختر، پسران دانشجو و کارمندان دانشگاه‌ها انجام می‌شود.

 

هزينه عتبات دانشگاهیان بسته به دوری و نزدیکی به مرز متفاوت است و میانگین قیمت به صورت زمینی در تهران حدود یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و هوایی یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان برآورد شده است.

 

بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده وام یک میلیونی برای سفرهای زمینی و وام یک و نیم میلیونی برای سفرهای هوایی اعطا می‌شود.

 

اعزام دانشجویان به عتبات عالیات در ماه‌های مرداد، شهریور و مهرماه انجام خواهد شد. انتخاب تاریخ و نوع اعزام به صورت زمینی یا هوایی به عهده زائر بوده اما در استان‌های مرزی اعزام فقط به صورت زمینی است. قیمت نهایی نیز بعد از اعلام از سوی سازمان حج و زیارت به اطلاع زائران خواهد رسید.

 

گفتنی است زائرین هفت شب را در شهرهای مقدس کشور عراق اقامت خواهند داشت و در این مدت به زیارت اماکن مقدس شهرهای نجف اشرف، کربلای معلی و کاظمین خواهند پرداخت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: