• دوشنبه ۱۲ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 964-886-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

یک مسئول در اداره‌کل آموزش و پرورش استان:

ستاد ثبت‌نام، شهریه مدارس را تعیین می‌کند


رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخ‌گویی به شکایات و رئیس ستاد ثبت‌نام اداره‌کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: ستاد ثبت‌نام شهریه مدارس را تعیین می‌کند و هیچ مدرسه‌ای مجاز به دریافت هزینه نیست.

 

علی محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: از چند روز گذشته ثبت‌نام پایه‌های هفتم ابتدایی آغاز شده است و این دانش‌آموزان افرادی هستند که از پایه ششم ابتدایی به پایه هفتم و دوره اول متوسطه وارد می‌شوند.

 

این مسئول ادامه داد: اسامی این دانش‌آموزان قبل از آغاز ثبت‌نام به صورت پیش‌فرض به مدارس ارسال شده است و نزدیک‌ترین مدرسه دوره متوسطه به این دانش‌آموزان برای ثبت‌نام معرفی شده است.

 

وی با اشاره به موضوع دریافت هزینه در هنگام ثبت‌نام، خاطرنشان کرد: هنگام ثبت‌نام نباید هیچ هزینه‌ای از دانش‌آموزان و اولیا آن‌ها دریافت شود؛ چرا که هزینه ثبت‌نام باید پس از اعلام ستاد ثبت‌نام از آنان دریافت شود و فقط مبلغ 7500 تومان بابت بیمه در هنگام ثبت‌نام دریافت می‌شود.

 

محمدی یادآور شد: در مدارس هیئت امنایی بر اساس فعالیت سال قبل مدارس در برگزاری کلاس‌های فوق‌برنامه و آموزشی که بیش از ساعات درسی مقرر برای دانش‌آموزان برگزار کرده است، میزان شهریه سال‌تحصیلی جدید مصوب و اعلام می‌شود و خانواده‌ها هیچ مبلغی به جز حق بیمه نباید را در هنگام ثبت‌نام پرداخت کنند.

 

رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخ‌گویی به شکایات و رئیس ستاد ثبت‌نام اداره‌کل آموزش و پرورش استان زنجان، تصریح کرد: دانش‌آموزان پایه هفتم کتاب‌های خود را در شهریور ماه همزمان با آغاز توزیع کتاب دریافت خواهند کرد و نیازی به ثبت‌نام الکترونیکی و پرداخت هزینه بابت کتاب در هنگام ثبت‌نام ندارند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: