• یکشنبه ۱۱ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 964-1888-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

حضور چهار ورزشکار زنجانی در اردوی تیم‌ملی قایقرانی


با آغاز اردوهای تیم‌ملی قایقرانی، چهار ورزشکار زنجانی به این اردوها دعوت شدند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، با آغاز اردوی تیم‌ملی قایقرانی آب‌های آرام در دو بخش کایاک و کانو که قرار است تا 14 تیرماه در دریاچه آزادی تهران ادامه داشته باشد، یک ورزشکار زنجانی به اردوی تیم‌ملی دعوت شد. در این مرحله از اردو 9 ملی‌پوش در کایاک و 6 ملی‌پوش در کانو وارد تمرین شده‌اند که امید احمدی از زنجان جزو نفرات دعوت شده به اردوی کایاک است.

 

فرزین اسدی از مازندران، پیمان قویدل، علی آقامیرزایی، جواد مومنی و صادق زمانی از گیلان، محمدطاهر حسینی افشار از کرمانشاه، بابک دربان و علیرضا محمدی از تهران نیز دیگر نفرات دعوت شده به اردوی کایاک هستند و معراج محمدزاده به همراه کیا اسکندانی و هومن کریمی از تهران، علی اجاقی از کرمانشاه، عادل مجللی از گلستان و شاهو ناصری از کردستان به اردوی کانو دعوت شده‌اند.

 

همچنین اردوی تیم‌ملی روئینگ مردان در رده سنی بزرگسالان و جوانان در دو گروه در دریاچه آزادی و سد حسنلو آغاز شده و این ملی‌پوشان كه زیر نظر نیكولا جویگا مربی رومانیایی كار می‌کنند تا 21 تیرماه در تمرین خواهند بود و طبق برنامه یك تیم در دریاچه آزادی تهران و یك تیم در سد حسن‌لو نقده تمرین خواهد كرد.

 

در اردوی رده سنی بزرگسالان در تهران سه ورزشکار زنجانی به نام‌های سیدمجتبی شجاعی، بهمن نصیری و مسعود محمدی حضور دارند. همچنین محسن شادی به همراه عاقل حبیبیان، اتابک پیشیار، فرهاد کربلائی‌قلی‌زاده، فرزاد کربلائی‌قلی‌زاده، وحید جوهری، میثم جوهری و افشار حیدری از آذربایجان‌غربی، خشایار عباس‌آبادی، سیاوش سعیدی، آراد سلیمان‌پور و حمیدرضا رضوانی از تهران سایر نفرات حاضر در اردوی تهران را در این رده سنی تشکیل می‌دهند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: