• سه شنبه ۱۳ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 964-2088-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

حضور تیم کبدی بانوان زنجان در مسابقات لیگ برتر


نایب‌رئیس هیئت کبدی استان زنجان، از حضور تیم کبدی بانوان استان در مسابقات لیگ برتر خبر داد و گفت: در حال حاضر بانوان در رده سنی بزرگسالان خود را جهت حضور در مسابقات لیگ برتر آماده می‌کنند.

 

ستاره باطنی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: خوشبختانه ورزش کبدی بانوان استان از وضعیت خوبی برخوردار است و تیم تمرینات خود را جهت حضور در مسابقات مختلف از جمله لیگ برتر ادامه می‌دهد.

 

وی افزود: تیم کبدی بانوان استان امسال به دلیل کسب مقام قهرمانی در مسابقات قهرمانی کشور، جواز حضور در لیگ برتر بزرگسالان را کسب کرد و در حال حاضر تمرینات خود را جهت حضور در مسابقات لیگ برتر در سالن مادران و کودکان برگزار می‌کند.

 

باطنی تصریح کرد: برپایی کانون‌های ورزشی در راستای جذب استعداهای وررشی در رشته کبدی یکی از اقدامات مهم در هیئت و بخش بانوان محسوب می‌شود که چهار باشگاه از جمله باشگاه بینش، عترت، مادران و کودکان و امجدیه محل استقرار کانون‌های ورزش کبدی استان محسوب می‌شود.

 

وی یادآور شد: هدف از استقرار کانون‌های ورزش کبدی استان، استعدادیابی، پر کردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در ایام تابستان و جذب استعدادهای ورزش کبدی، از طریق برگزاری بازی‌های بومی و محلی می‌توان نام برد.

 

باطنی خاطرنشان کرد: در حال حاضر بیش از ۶۰ نفر در کبدی استان در بخش بانوان مشغول به فعالیت هستند و در همین راستا شهرستان‌های ابهر، خرم‌دره و زنجان نیز در این رشته فعالیت می‌کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: