• چهارشنبه ۱۴ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۴
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 964-4391-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

معاون فرماندار شهرستان خرم‌دره خبر داد:

برگزاری تور خرم‌دره‌ گردی در این شهرستان


معاون فرماندار خرم‌دره از برگزاری تور خرم‌دره‌گردی در این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، شاهپوررضا کاظمی شامگاه دیروز در جلسه امور بانوان و خانواده فرمانداری خرم‌دره با بیان اینکه بانوان یکی از تاثیرگذارترین اقشار جامعه هستند، اظهار کرد: بسیاری از بانوان جامعه ما مسئولیت‌ها مهم و کلیدی را در دستگاه‌های اجرایی دارند و در حوزه مسئولیت خود موفق ظاهر شده‌اند.

 

وی با تاکید بر ضرورت احداث یک پارک مناسب خانوادگی در شهرستان، تصریح کرد: پارک جنگلی شهرستان فاقد زیرساخت‌های لازم برای تفریح خانواده‌ها است، لذا باید روند احداث پارک مناسب و در شان مردم خرم‌دره شتاب بیشتری به خود گیرد.

 

این مسئول از خودباوری به عنوان ارکان اصلی موفقیت بانوان یاد کرد و افزود: تا زمانی‌که بانوان ما به استعدادها و توانایی خود ایمان و اعتقاد کامل نداشته باشند در رسیدن به قله‌های رشد و ترقی موفق نخواهند بود.

 

وی از اختصاص 400 میلیون تومان به تکمیل پروژه ساختمان دانشگاه پیام‌نور شهرستان خرم‌دره خبر داد و اظهار کرد: با تکمیل این پروژه کانون بانوان شهرستان که قبلا در این دانشگاه فعال بود دوباره به آن‌ها بازگردانده خواهد شد.

 

کاظمی، قرارگیری شهرستان سرسبز و زیبای خرم‌دره را در مسیر جاده ابریشم را یکی از نقاط قوت این شهرستان عنوان کرد و یادآور شد: برای ترمیم و احیا جاده ابریشم نیز اعتبار 150 میلیون تومانی در نظر گرفته شده است.

 

وی از برگزاری تور خرم‌دره‌گردی در این شهرستان نیز خبر داد و گفت: شهرستان خرم‌دره به لحاظ تاریخی و اکوسیستم مناسب از پتانسیل بالایی برای جذب گردشگر برخوردار است که تاکنون این حوزه در شهرستان مغفول مانده است و گاها مردم خود شهرستان نیز اطلاعات در خصوص جاذبه‌های موجود ندارند، لذا برنامه‌ریزی جهت ایجاد تور گردشگری در ابتدا با جامعه هدفی متشکل از همشهریان به سمت جذب گردشگر خارج از شهرستان پیش خواهد رفت.

 

وی، نبود موزه را از خلاءهای اساسی شهرستان در حوزه گردشگری عنوان کرد و یادآور شد: برای استقرار موزه در شهرستان هتل اسب وحشی باید به کاربری اصلی خود بازگردد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: