• چهارشنبه ۱۴ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 964-2587-5
  • خبرنگار : 28018
  • منبع خبر : ----

انتخاب اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات استان زنجان


اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات استان زنجان انتخاب شدند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، نتیجه انتخابات الکترونیکی خانه مطبوعات زنجان با پایان یافتن مهلت قانونی را‌ی‌گیری مشخص شد.

 

معاون امور فرهنگی و قرآنی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با اشاره به نتایج این انتخابات، گفت: اعضای اصلی خانه مطبوعات زنجان صبح امروز از ساعت ١٠ تا ساعت 14 به صورت اینترنتی به کاندیداهای انتخابات این خانه رای دادند که بعد از پایان مهلت رای‌گیری نتایج آن مشخص شد.

 

ابراهیم قاسمی افزود: احمد سلطانی و عباس محمدی به عنوان اعضای اصلی هیئت مدیره خانه مطبوعات از میان مدیران مسئول انتخاب شده و امیر نعمتی به عنوان عضو علی‌البدل در این بخش انتخاب شد. همچنین در بخش خبرنگاری، یوسف ناصری، حسین نجاری و احمد حسنی به عنوان اعضای اصلی انتخاب شده و سعید مالکی و صغری محمدی در این بخش به عنوان عضو علی‌البدل انتخاب شدند.

 

وی نتایج این انتخابات در بخش نمایندگی سرپرستی روزنامه‌ها را چنین اعلام کرد که احمد اسدی به عنوان عضو اصلی و حسن اکبری به عنوان عضو علی‌البدل تعیین شدند. در بخش نمایندگی خبرگزاری‌ها نیز سکینه محمدی به عنوان عضو اصلی و ملک‌ناز نجفی به عنوان عضو علی‌البدل، عضو هیئت مدیره خانه مطبوعات زنجان شدند.

 

به گفته این مسئول در بخش انتخاب بازرس نیز پرویز نجفلو با کسب رای بالاتر عضو اصلی هیئت مدیره خانه مطبوعات زنجان شده و علی‌اکبر شیوخی نیز به عنوان بازرس علی‌البدل شناخته شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: