• پنجشنبه ۱۵ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۸
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 964-14714-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

چینی نور خرم‌دره به چرخه تولید بازگشت


کارخانه چینی نور خرم‌دره دوباره به چرخه تولید بازگشت.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان در مراسم راه‌اندازی مجدد کارخانه چینی نور خرم‌دره با بیان اینکه این کارخانه به دلایل خاصی تعطیل شده بود، اظهار کرد: کارخانه چینی نور بنا به دلایلی تعطیل شده بود که با تلاش‌های شبانه‌روزی صورت گرفته، خوشبختانه این کارخانه دوباره به چرخه تولید بازگشت.

 

ناصر فغفوری با تاکید بر ضرورت توجه به توسعه کارخانجات و افزایش ظرفیت‌های کاری موجود، تصریح کرد: راه نجات کشور توجه به مباحث اقتصادی و رونق اقتصادی در واحدهای تولیدی است.

 

وی با تاکید بر اینکه حل مشکل اشتغال نیز از کانال تولید عبور می‌کند، یادآور شد: اگر تولید را احیا کنیم، ‌می‌توانیم در جامعه اشتغال پایدار ایجاد کنیم که این امر جلب رضایت مردم را به دنبال دارد.

 

این مسئول با اشاره به اینکه مسیر توسعه استان به عنوان توسعه صنعتی و معدنی است، بیان کرد: همه دستگاه‌های اجرایی استان مکلف شدند سیاست و برنامه‌های اجرایی خود را بر اساس توسعه صنعتی و معدنی تنظیم کنند.

 

وی یادآور شد: طبق آمار رسمی در اسفند ۹۲ میزان سرمایه‌گذاری صنعتی استان 2500 میلیارد تومان بود این در حالی است که میزان سرمایه‌گذاری صنعتی پروانه‌های بهره‌برداری استان تاکنون به 5300 میلیارد تومان رسیده است.

 

فغفوری با تاکید بر اینکه استان زنجان از فضای خوبی در زمینه سرمایه‌گذاری نسبت به برخی استان‌ها برخوردار است، تصریح‌کرد: علی‌رغم برخورداری از این فضای مطلوب متاسفانه فضای کسب و کار استان مظلوم واقع شده است که امیدواریم با تلاش‌هایی که در این حوزه صورت می‌گیرد شاهد استانی پویا و شهرستانهایی مترقی باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: