• پنجشنبه ۱۵ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 964-15014-5
  • خبرنگار : 28003
  • منبع خبر : ----

/یک بام و دو هوا/

کارت‌خوان نیامده ولی کرایه‌ها بالا رفت


مدیرعامل سازمان تاکسی‌رانی زنجان از افزایش نرخ کرایه تاکسی خبر داد و گفت: افزایش کرایه به طور میانگین 15 درصد بوده است.

 

مهدی مهاجری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: بر اساس ابلاغ به رانندگان مقرر شده است که همه تاکسی‌ها به دستگاه کارت‌خوان مجهز شوند که این امر تا مهرماه الزامی خواهد شد و همه تاکسی‌ها باید به این دستگاه‌ها مجهز شوند.

 

وی تصریح ‌کرد: بر اساس مصوبه نرخ کرایه تاکسی در صورت استفاده از کارت‌خوان در مسیر اول 550 تومان، دو مسیر 850، سه مسیر 1100، چهار مسیر 1400، پنج مسیر 1500 و ون 11000 تومان اعلام شده است.

 

این مسئول تصریح کرد: نرخ استفاده از تاکسی بی‌سیم نیز 4000 تومان اعلام شده است. البته برای عدم استفاده از کارت‌خوان نیز نرخ متفاوت اعلام شده است تا شهروندان به سمت استفاده از خدمات الکترونیکی سوق داد.

 

وی ادامه داد: در صورت عدم استفاده از کارت‌خوان، مسافران برای هر یک مسیر 600 تومان، دو مسیر 900 تومان، سه مسیر 1200 تومان، چهار مسیر 1500 تومان و پنج مسیر 1600 تومان خواهد بود.

 

به گزارش ایسنا، افزایش نرخ کرایه تاکسی و اعمال آن در شرایطی رخ داده است که هنوز دستگاه‌های کارت‌خوان در تاکسی‌ها نصب نشده و شهروندان به ناچار باید نرخ بالاتری برای تردد با تاکسی در سطح شهر پرداخت کنند تا شاید زمان نصب این دستگاه‌ها در ماه‌ها آینده برسد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: