• جمعه ۱۶ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 964-2788-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

در رقابت‌های انتخابی تیم‌ملی کشتی؛

میثم نصیری و حسین نوری بر سکوی قهرمانی ایستادند


میثم نصیری و حسین نوری عنوان قهرمانی رقابت‌های انتخابی تیم‌ملی کشتی را در بخش‌های آزاد و فرنگی از آن خود کردند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، رقابت‌های انتخابی تیم‌های ملی کشتی آزاد، فرنگی و پهلوانی بزرگسالان از صبح دیروز در سالن 12 هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز شد که در نخستین روز این رقابت‌ها، کشتی‌گیران اوزان مختلف سه بخش به مصاف هم رفتند.

 

کشتی زنجان در این دوره از رقابت‌های چهار نماینده داشت که دو نماینده در کشتی آزاد (وزن 65 کیلوگرم)، یک کشتی‌گیر در فرنگی (وزن 85 کیلوگرم) و یک ورزشکار نیز در کشتی پهلوانی (وزن 70 کیلوگرم) باید به مصاف حریفان خود می‌رفتند.

 

در کشتی آزاد، میثم نصیری و میثم حیدری هر دو در وزن 65 کیلوگرم، با اقتدار در برابر حریفان خود ظاهر شده و به تشک رفتند. ابتدا میثم نصیری با کوله‌باری از تجربه در مقابل مرتضی قیاسی از لرستان قرار گرفت و توانست حریف خود را از پیش رو بردارد. میثم حیدری نیز در مقابل سامان بهاری از قزوین پیروز شد تا هر دو کشتی‌گیر زنجان در این وزن حریفان خود را پشت سر بگذارند.

 

این دو کشتی‌گیر ارزنده زنجانی در مرحله بعدی به ناچار و با قرعه در مقابل یکدیگر قرار گرفتند که میثم نصیری توانست حریف زنجانی خود را از پیش رو برداشته و به دور بعدی صعود کند. میثم حیدری در کشتی بعدی خود مقابل پیمان بیابانی از تهران، نتیجه را واگذار کرد تا با کسب عنوان ششمی این وزن به کار خود در این مسابقات پایان دهد.

 

میثم نصیری در ادامه و بردی که در برابر پیمان بیابانی از تهران داشت، به فینال این رقابت‌ها صعود کرد و در برابر فرزاد عموزاده از مازندران قرار گرفت و موفق شد با کسب دو پیروزی پیاپی در برابر این کشتی‌گیر، عنوان قهرمانی را به دست آورد.

 

در کشتی فرنگی نیز حسین نوری از زنجان در وزن 85 کیلوگرم ابتدا مهدی فلاح از تهران را از پیش رو برداشت. این کشتی‌گیر ارزنده در دومین کشتی خود مقابل ایمان انصاری از توابع تهران قرار گرفت و دومین برد خود را نیز به دست آورد. نوری با راه‌یابی به فینال، سه کشتی در برابر سامان عزیزی از کردستان گرفت و با کسب دو پیروزی، قهرمان این وزن شد.

 

به گزارش ایسنا، در دومین روز این رقابت‌ها که هم‌اینک در حال برگزاری است، محمد نادری از زنجان در وزن 70 کیلوگرم کشتی پهلوانی توانست به دو برد ارزشمند در برابر ابراهیم ولیان از بوشهر و علیرضا کشاورز از فارس دست یابد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: