• شنبه ۱۷ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 964-3388-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

در مسابقات والیبال قهرمانی بانوان کشور؛

تیم زنجان از صعود به مرحله نیمه‌نهایی باز ماند


سرپرست فنی مسابقات والیبال قهرمانی بانوان کشور از حضور چهار تیم در مرحله نیمه‌نهایی این مسابقات در رده سنی نوجوانان خبر داد و گفت: هرمزگان، بوشهر، قم و ایلام چهار تیم راه‌یافته به مرحله نیمه‌نهایی مسابقات هستند و تیم زنجان از صعود به این مرحله باز ماند.

 

هاجر نجاتی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: مسابقات والیبال قهرمانی بانوان کشور در رده سنی نوجوانان در حالی سومین روز رقابت‌ها را در زنجان پشت سر می‌گذارد که چهار تیم به مرحله نیمه‌نهایی این دوره از مسابقات راه یافتند.

 

وی افزود: این دوره از رقابت‌ها که قرار بود با حضور ۱۱ تیم برگزار شود ولی متاسفانه به دلیل بروز مشکلاتی، تنها هفت تیم در این مسابقات حضور یافتند. این رقابت‌ها از ۱۴ تیرماه به میزبانی سالن شهید شهریاری دانشگاه پیام‌نور زنجان در حال برگزاری است.

 

نجاتی‌زاده به تیم‌های راه‌یافته به مرحله نیمه‌نهایی این مسابقات اشاره کرد و گفت: تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها شامل، هرمزگان، بوشهر، شهرکرد، قم، زنجان، ایلام و سیستان و بلوچستان هستند که تیم‌ها در دو جدول قرار گرفته و بایکدیگر به رقابت می‌پردازند که در سومین روز مسابقات تیم‌های ایلام و بوشهر و در جدول دوم قم و هرمزگان به مرحله نیمه‌نهایی راه پیدا کرده‌اند که برندگان این دوره در ۱۷ تیر مسابقه فینال و بازندگان برای کسب جایگاه سوم و چهارم به مصاف هم خواهند رفت.

 

این مسئول یادآور شد: تیم‌های حاضر در این دوره از رقابت‌ها از سطح خوبی برخوردار هستند و انتظاری که از تیم‌های حاضر در این مسابقات داشتیم برآورده شده است ولی باید بیشتر و جدیت در این عرصه کار شود.

 

وی افزود: تیم استان زنجان نیز یک تیم نو پا است با توجه به اولین تجربه حضور در مسابقات قهرمانی خوشبختانه با مدیریت مربیان توانسته عملکرد خوبی داشته باشد ولی نیازمند تلاش بسیار و سرمایه‌گذاری خوبی دارند تا به جایگاه واقعی خود دست یابد.

 

نجاتی‌زاده خاطرنشان کرد: استان زنجان از میزبانی بسیار خوبی در مسابقات قهرمانی والیبال بانوان کشور برخوردار بوده که تا به امروز این میزبانی مورد رضایت تیم‌های حاضر را فراهم کرده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: