• شنبه ۱۷ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 964-3488-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

باخت در خانه؛ پایانی برای رویای صعود


تیم فوتسال خالص‌سازان روی زنجان با شکست خانگی مقابل حریف خود در هفته سیزدهم رقابت‌های لیگ دسته دو باشگاه‌های کشور، رویای صعود به مرحله بعد را به فراموشی سپرد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، هفته سیزدهم از سری رقابت‌های فوتسال لیگ دسته دو باشگاه‌های کشور با برگزاری چند دیدار در گروه‌های چهارگانه دنبال شد تا با برگزاری هفته ماقبل پایانی این فصل از رقابت‌ها، تکلیف بسیاری از تیم‌های راه‌يافته به مرحله بعدی مشخص شود.

 

نماینده فوتسال زنجان که چند هفته‌ای بود خوب نتیجه می‌گرفت، در هفته سیزدهم میزبان تیم اروم آلیاژ ارومیه تیم سوم جدول رده‌بندی بود. این تیم که در هفته دوازدهم مقابل حریف انتهای جدولی یعنی قایقران تکاب با نتیجه تساوی 2 بر 2 متوقف شده بود، بهترین فرصت را برای صعود به جایگاه سوم جدول رده‌بندی از دست داد.

 

تیم خالص‌سازان زنجان در دیدار حساس و نفس‌گیر هفته سیزدهم با نتیجه 5 بر 2 مقابل مهمان خود مغلوب شد تا با این باخت خانگی، رویای صعود این تیم به مرحله بعدی این رقابت‌ها به دست فراموشی سپرده شود؛ چرا که نماینده فوتسال ارومیه با یک بازی کمتر و 23 امتیاز و از همه مهم‌ترین تفاضل گل مثبت 24 که بهترین خط حمله را نیز در این گروه در اختیار دارد، جای خود را در رتبه سوم جدول گروه 2 تثبیت کرده است.

 

نماینده فوتسال زنجان در لیگ دسته دو باشگاه‌های کشور در هفته چهاردهم (پایانی) این رقابت‌ها رأس ساعت 16 روز 23 تیرماه مهمان تیم مهیان تبریز که هم‌اکنون جایگاه پنجم را در جدول رده‌بندی در اختیار دارد،  خواهد رفت. با توجه به نتایج کسب شده، پیروزی نماینده زنجان در دیدار هفته پایانی هیچ تاثیری در جایگاه این تیم در جدول رده‌بندی نخواهد داشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: