• شنبه ۱۷ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 964-3588-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

برگزاری مسابقات فوتبال فرزندان شرکت خطوط لوله در منطقه شمال‌غرب


رئیس امور ورزش شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران گفت: مسابقات فوتبال فرزندان شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران از 14 تیرماه شروع شده و 19 تیرماه اختتامیه این مسابقات برگزار خواهد شد.

 

اکبر میرزایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان با اشاره به اینکه مسابقات فوتبال فرزندان شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران از 14 تیرماه امسال شروع شده است، اظهار کرد: 9 تیم از مناطق 12 گانه شرکت بزرگ خطوط لوله و مخابرات نفت ایران در این مسابقات حضور دارند.

 

وی افزود: مسابقات در یک گروه پنج تیمی و یک گروه چهار تیمی به صورت دوره‌ای شروع شده است که روز دوشنبه 19 تیرماه اختتامیه مسابقات برگزار خواهد شد.

 

این مسئول ادامه داد: امسال مسابقات در رشته‌های تنیس روی میز، دارت، والیبال، بسکتبال، شطرنج، کشتی آزاد و فرنگی و شنا در شهرهای شاهرود، اراک، کرمانشاه و اصفهان برگزار خواهد شد.

 

رئیس امور ورزش شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران، خاطرنشان کرد: مسابقات ورزشی بانوان شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران نیز برگزار می‌شود، لازم به ذکر است که مسابقات بانوان در رشته‌های والیبال، بسکتبال، تنیس روی میز، بدمینتون، دارت، شنا، تیراندازی و آمادگی جسمانی است.

 

میرزایی، میزبانی منطقه شمال‌غرب را برای برگزاری این مسابقات مطلوب ارزیابی کرد و گفت: مدیریت قوی منطقه شمال‌غرب موجب برگزاری مطلوب این دوره از مسابقات در زنجان شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: