• دوشنبه ۱۹ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 964-18314-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

پایان مدیریت 8 ساله «عادل کاظمی» در شرکت توزیع برق زنجان


کارشناس خبر دفتر روابط‌عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان گفت: مدیریت عادل کاظمی پس از 8 سال در شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان با انتقال به تبریز پایان یافت.

 

علی زرگری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان، عادل کاظمی هفته گذشته از استان زنجان برای ادامه خدمت خود به استان اذربایجان‌شرقی منتقل شد و در حال حاضر عادل کاظمی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌شرقی است.

 

وی افزود: کاظمی از سال 89 به عنوان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان فعالیت می‌کرده و نیز پیش از آن نیز معاون برنامه‌ریزی این شرکت بوده است و از نتایج مثبت خدمات ایشان می‌توان به پیشرو بودن شرکت توزیع نیروی برق استان در هوشمندسازی شبکه برق که طرح شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان از جانب وزارت نیرو جزو طرح‌های جهادی مطرح شد.

 

این مسئول ادامه داد: در بخش هوشمندسازی کنتورهای برق (طرح فهام) نیز سه‌هزار کنتور در استان هوشمند شده و در بخش استفاده از فناوری‌های نوین، تجهیزات مدرنی بر روی شبکه برق در حال اجرا است که از جمله آن می‌توان به خطوط گرم و سیستم نشت‌یاب اشاره کرد.

 

به گزارش ایسنا، در حال حاضر عادل کاظمی 20 سال است که در صنعت برق کشور سابقه فعالیت دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: