• سه شنبه ۲۰ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 964-5384-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان:

تکمیل پروژه‎های ورزشی به بخش خصوصی واگذار می‌شود


مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: تکمیل پروژه های ورزشی به بخش خصوصی واگذار می‌شود.

 

علی جوان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به اقدامات این اداره‌کل در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، اظهار کرد: تکمیل پروژه‌های ورزشی استان زنجان به بخش خصوصی واگذار می‌شود و زمین‌های ورزشی مازاد نیز به فروش می‌رسد.

 

این مسئول ادامه داد: این اداره‌کل شش پروژه اقتصاد مقاومتی دارد که می‌توان به قانون 27 الحاقی برای مشارکت بخش خصوصی در پروژه‌های ملی و استانی استناد کرد که خود این بند شامل چهار پروژه است و پروژه استخر صائین‌قلعه، استخر هیدج، خوابگاه ورزشکاران در زنجان و استخر شهید قامت بیات در زنجان این چهار پروژه را تشکل می‌دهند.

 

وی با اشاره به برنامه دوم این اداره‌کل در راستای اقتصاد مقاومتی، افزود: استفاده از ظرفیت قانون ماده 88 برای مشارکت بخش خصوصی در بهره‌برداری و نگه‌داری اماکن ورزشی که تعداد 80 پروژه با برآورد 7 میلیارد ریال است، همچنین این اداره‌کل در راستای ایجاد اشتغال گام موثری برداشته است و تا پایان سال از طریق ایجاد بستر مناسب برای تاسیس باشگاه‌های ورزشی توسط بخش خصوصی برای 50 نفر اشتغال ایجاد می‌شود.

 

جوان خاطرنشان کرد: اداره‌کل ورزش و جوانان استان زنجان برای استفاده از ظرفیت قانون 6 در راستای فروش زمین‌های مازاد و بلااستفاده و استفاده از درآمد ایجاد شده برای تکمیل پروژه‌های ورزشی دست به فروش زمین مازاد مجموعه ورزشی انقلاب و 15 خرداد زنجان با رقم تخمینی 50 میلیارد ریال زده است که این هزینه برای پروژه‌های نیمه‌تمام هزینه می‌شود.

 

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان با اشاره به دیگر برنامه این اداره‌کل در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، یادآور شد: معرفی افراد متقاضی تاسیس و تجهیز باشگاه‌های ورزشی به صندوق کارآفرینی برای خرید وسایل ورزشی برای 30 باشگاه که سرجمع یک میلیارد تومان می‌شود، در دستور کار قرار دارد.

 

وی تصرریح کرد: برنامه‌ریزی برای توسعه ورزش همگانی در آحاد مردم از طریق اجرای همایش و برنامه‌های مختلف در راستای ارتقای سطح سلامت مردم و کاهش هزینه‌های درمان که بیش از 100 مورد است، انجام می‌شود و سبب افتخار است که در هفته گذشته 6 تن از ورزشکاران زنجانی 6 مدال آسیایی کسب کردند که چهار مدال سهم بانوان استان است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: