• دوشنبه ۱۹ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 964-3787-5
  • خبرنگار : 28018
  • منبع خبر : ----

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان تاکید کرد:

لزوم داشتن برنامه مدون برای مقابله با هجمه‌های هدفمند


مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان تاکید کرد: باید برای مقابله با این هجمه‌ها و توطئه‌های هدفمند با تمام توان و با برنامه مدون عمل کنیم.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، به نقل از روابط‌عمومی صدا و سیمای مرکز زنجان، مرتضی صفری در نشست با اعضای اجرایی بنیاد بین‌المللی غدیر استان زنجان، با اشاره به اهمیت و ضرورت تبیین واقعه مهم غدیرخم، گفت: دشمنان اسلام امروز توطئه‌های فراوانی را برای تحریف و کم‌رنگ کردن اعتقادات دینی و نیز دامن زدن به اختلافات مذهبی در بین مسمانان با استفاده از ایادی جاهل خود در منطقه انجام می‌دهند که باید برای مقابله با این هجمه‌ها و توطئه‌های هدفمند با تمام توان و با برنامه مدون عمل کنیم.

 

وی با اشاره به برنامه بازنمایی واقعه غدیرخم، ادامه داد: این برنامه که چند سالی است با همت بنیاد بین‌المللی غدیر زنجان و سپاه استان و با همکاری سایر نهادهای فرهنگی از جمله صدا و سیما و شهرداری برگزار می‌شود، یک کار خوب فرهنگی در راستای تبیین این واقعه مهم تاریخ اسلام است و صدا و سیما نیز همانند سال‌های گذشته پوشش گسترده این برنامه را در دستور کار خود دارد.

 

این مسئول در ادامه به تولید و پخش سلسله برنامه‌های مذهبی با موضوع پاسخ به شبهات دینی به خصوص شبهات پیرامون واقعه غدیرخم اشاره کرد و گفت: این برنامه‌ها به مدت زمان 15 دقیقه و با دعوت از کارشناسان این حوزه تولید شده و در دهه ولایت پخش خواهد شد.

 

در ادامه این جلسه، دبیر اجرایی بنیاد بین‌المللی غدیر استان نیز ضمن قدردانی از صدا و سیمای استان به جهت توجه ویژه به مباحث و موضوعات دینی و مذهبی گفت: رسانه ملی و استانی همواره در خط مقدم جبهه مقابله با جنگ‌نرم دشمنان قرار داشته و همه تلاش خود را در صیانت از ارزش‌های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی انجام داده است.

 

ناصری با اشاره به اجرای برنامه بازنمایی واقعه غدیرخم در شهرهای استان، انجام درخور و شایسته این برنامه را مستلزم همکاری و هماهنگی تنگاتنگ بین دستگاه‌های اجرایی و فرهنگی استان دانست و افزود: جهت اجرای بهتر این برنامه در مقایسه با سال‌های گذشته و تأثیرگذاری عمیق این برنامه در آحاد مردم می‌بایست همه امکانات و تجهیزات لازم به بهترین نحو فراهم شوند که این موضوع نیز همکاری همه دستگاه‌های استانی را طلب می‌کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: