• دوشنبه ۱۹ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 964-3988-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

در مجمع انتخابات هیئت بدمینتون استان زنجان مطرح شد:

نگاه ویژه‌ای به نیروی انسانی بدمینتون در کشور داریم


رئیس فدراسیون بدمینتون تاکید کرد: امروز یکی از اولویت‌های این فدراسیون، نگاه ویژه به نیروی انسانی فعال در این بخش است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، محمدضا پوریا ظهر امروز در مجمع انتخابات هیئت بدمینتون استان زنجان با تاکید بر اینکه یکی از اولویت‌های این فدراسیون، نگاه ویژه به نیروی انسانی پویا و فعال در این بخش است، افزود: بی‌تردید نیروی انسانی یکی از ظرفیت‌هایی است که بدمینتون از آن برخوردار بوده و توانسته است با تکیه بر این ظرفیت‌ها به مدارج عالی دست یابد.

 

وی با یادآوری اینکه هر مجمع انتخاباتی یک برنده و یک بازنده دارد، تصریح کرد: کسانی که به عنوان کاندیدا در این مجمع حضور پیدا کرده‌اند، همگی افرادی هستند که در بدمینتون زنجان و کشور از سابقه خوب و درخشانی برخوردارند، به همین خاطر انتظار داریم بعد از اتمام این مجمع، رئیس هیئت جدید را که یکی از سرمایه‌های بدمینتون کشور به‌شمار می‌رود، همراهی کنند.

 

این مسئول با اشاره به اینکه بدنه اصلی کادر فنی تیم‌ملی از استان زنجان است، خاطرنشان کرد: به همین خاطر انتظار داریم اعضای مجمع با همدلی و وفاق بیشتر به‌گونه‌ای کار کنند که بدمینتون زنجان علاوه بر حفظ جایگاه خود، به جایگاه بالاتری دست یافته و شاهد درخشش بدمینتون زنجان در میادین مختلف در قالب تیم‌های ملی باشیم.

 

در ادامه این جلسه، مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان نیز با بیان اینکه بدمینتون زنجان سهم به‌سزایی در کسب افتخارات این رشته در سطح کشور داشته است، افزود: هر اردویی که برگزار شده، شاهد حضور چند زنجانی در قالب سرمربی، داور و ورزشکار بودیم و این حاکی از جایگاه ارزشمند بدمینتون زنجان در سطح کشور است.

 

علی جوان با یادآوری اینکه بدمینتون همواره جزو رشته‌های فعال در استان بوده است، تصریح کرد: خوشبختانه ظرفیت‌های خوبی در بدمینتون داریم که همین ظرفیت‌ها باعث شده است تا فرهنگ بدمینتون در زنجان بالا برود. امروز خانواده‌های زنجانی با رشته مفرح بدمینتون مأنوس شده‌اند.

 

وی با اشاره به اینکه یکی از اولویت‌های فدراسیون در برهه کنونی باید کم کردن فاصله بدمینتون ایران با آسیا باشد، خاطرنشان کرد: فدراسیون بدمینتون قول مساعد برای احداث سه سالن در شهرهای ابهر، خرم‌دره و هیدج را داده بود که امیدواریم این مهم محقق شود و شاهد رشد روزافزون بدمینتون زنجان باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: