• پنجشنبه ۲۲ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۲
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 964-7691-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

آغاز طرح هجرت 3 در 20 مدرسه خرم‌دره


طرح هجرت 3 در 20 مدرسه شهرستان خرم‌دره آغاز شد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، سرهنگ محسن احمدی‌تبار ظهر امروز در مراسم افتتاحیه طرح هجرت ۳ در شهرستان خرم‌دره، اظهارکرد: بازسازی و رنگ‌آمیزی مدارس در قالب طرح هجرت در زمینه غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان بسیار موثر است.

 

وی با اشاره به اهمیت اجرای طرح هجرت 3 در کشور، عنوان کرد: یکی از ویژگی‌های طرح هجرت ۳، تقویت روحیه نشاط، تعاون و همکاری و کمک به بهسازی مدارس است که برای استفاده دانش‌آموزان در آینده نیز مفید خواهد بود

 

فرمانده سپاه ناحیه خرم‌دره با بیان اینکه در اجرای طرح هجرت تنا به بازسازی مدارس بسنده نمی‌شود، عنوان کرد: در کنار کارهای مرمت و نوسازی که توسط دانش‌آموزان در مدارس انجام می‌شود، برنامه‌های فرهنگی، ورزشی و اردویی نیز برای آنان برنامه‌ریزی شده است.

 

احمدی‌تبار با اشاره به اینکه امسال ۷۰ دانش‌آموز در شهرستان خرم‌دره در قالب طرح هجرت مشغول به فعالیت خواهند بود، یادآور شد: امسال در قالب طرح هجرت ۲۰ مدرسه از مدارس شهرستان مرمت و زیباسازی خواهد شد.

 

این مسئول با اشاره به اینکه حفظ روحیه بسیجی شرط لازم برای فعالیت در عرصه‌های سازندگی است، تاکید کرد: طرح هجرت زمینه کار گروهی هدفمند و با نشاط را برای دانش آموزان فراهم می‌کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: