• چهارشنبه ۲۱ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 964-4288-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

نایب‌رئیس هیئت دو و میدانی استان زنجان:

دو و میدانی رتبه نخست علاقه‌مندان به ورزش را دارد


نایب‌رئیس هیئت دو و ‌میدانی استان زنجان، از استقبال بالای بانوان از این رشته در استان خبر داد و گفت: پیست دو و میدانی ایپکچی چهارمین پیست استاندارد کشور روزانه میزبان علاقه‌مندان به این رشته ورزشی است.

 

زهرا حاجوی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: پیست دو و میدانی ایپکچی یکی از چهار پیست استاندارد کشور همواره میزبان علاقه‌مندان به این رشته است، به‌طوری ‌که بانوان سهم به‌سزایی در این حضور دارند.

 

وی افزود: خوشبختانه رشته دو و میدانی استان در بخش بانوان از سطح بسیار خوبی برخوردار است؛ به طوری ‌که هر ساله در مسابقات مختلف شاهد کسب عناوین اول تا سوم بانوان استان هستیم.

 

حاجوی یادآور شد: با وجود رشته‌ های ورزشی متنوع، باز شاهد حضور گسترده بانوان در رشته دو‌ و میدانی هستیم زیرا این رشته، رشته مادر است و فعالیت در آن نیاز به امکانات زیادی ندارد و بیشتر متمرکز بر توان فیزیکی فرد دارد.

 

وی خاطرنشان کرد: کسب 21 مدال در سه رتبه اول تا سوم طی نیمه نخست امسا‌ل در مسابقات مختلف در رده‌های سنی، حاکی از عملکرد مناسب بانوان استان دارد، لیگ طلایی یکی دیگر از رویدادهای مهم ورزش دو و میدانی محسوب می‌شود که در مردادماه برگزار خواهد شد و ورزشکاران استان نیز در این مسابقات حضور خواهند داشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: