• چهارشنبه ۲۱ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 964-4488-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

در مسابقات سراسری فوتبال فرزندان زیر 25 سال؛

تیم منطقه شمال‌غرب بر سکوی قهرمانی ایستاد


تیم منطقه شمال‌غرب در مسابقات سراسری فوتبال فرزندان زیر 25 سال که به میزبانی این منطقه برگزار شد، موفق به کسب مقام نخست این رقابت‌ها شد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، مراسم اختتامیه مسابقات سراسری فوتبال فرزندان زیر 25 سال با حضور رئیس امور ورزش شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران، مدیر، معاونان، روسای مراکز و واحدهای ستادی این منطقه برگزار شد.

در آغاز این مراسم، الماس پورزاهدی مدیر منطقه شمال‌غرب اظهار کرد: شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران همواره با یاری و همراهی‌های مدیرعامل در عرصه ورزش پیشرو بوده و با وجود کاستی‌ها کوچک‌ترین خللی در زمینه ورزش در این شرکت رخ نداده است؛ چرا که ما اعتقاد داریم عقل سالم در تن سالم بوده و ورزش همواره به کار و زندگی روزمره اجتماعی اثر مثبتی خواهد داشت.

 

در این مراسم اکبر میرزایی رئیس امور ورزش شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران ضمن قدردانی از میزبانی منطقه شمال‌غرب نتایج این دوره از مسابقات را چنین عنوان کرد: به ترتیب تیم منطقه شمال‌غرب به سرپرستی مهدی قربانلو و مربیگری صمد داغستانی مقام نخست، تیم منطقه خوزستان به سرپرستی علی حمید و مربیگری علی آهنجان مقام دوم و تیم منطقه اصفهان به سرپرستی مهدس ساکی و مربیگری محمد طاهری موفق به کسب مقام سوم شدند.

   

همچنین کاپ اخلاق این دوره ازمسابقات به تیم منطقه لرستان اهدا شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: