• شنبه ۲۴ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 964-4887-5
  • خبرنگار : 28006
  • منبع خبر : ----

اعضای هیئت مدیره خانه هنرمندان زنجان معرفی شدند

اعضای هیئت مدیره خانه هنرمندان زنجان  با مشارکت 120 عضو خانه هنرمندان معرفی شد.

مرتضی الیاسی، در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به اینکه میزان مشارکت در این دوره از انتخابات هیئت مدیره خانه هنرمندان بالا بود، اظهار کرد: در این انتخابات با مشارکت 120 عضو خانه هنرمندان  ٨٧ نفر از اعضای اصلی آرای خود را به صندوق ریختند که بر اساس آن، ٧ عضو اصلی هیئت‌مدیره و یک بارزس اصلی به همراه اعضای علی‌البدل مشخص شدند.

این عضو هیئت‌مدیره ادامه داد: در بخش هنرهای تجسمی دو نفر کاندیدا حضور داشتند که رحمان پرچگانی با ٥٠ رای عضو اصلی و ولی محمدی با ٢٨ رای به عنوان عضو علی‌البدل انتخاب شدند. در بخش موسیقی سه کاندیدا ثبت‌نام کردند که علی کریمی با ٣٣ رای عضو اصلی و آزیتا بخشمند با ٢٩ رای به عنوان عضو علی‌البدل انتخاب شدند. در این بخش فرشید امینی ٢١ رای به دست آورده و از راهیابی به هیئت‌مدیره خانه هنرمندان باز ماند.

الیاسی خاطر نشان کرد: در رشته سینما محمود نظرعلیان با ٧٧ رای عضو اصلی هیئت مدیره شده و سعید حاجی‌خانی با ٦ رای به عنوان عضو علی‌البدل پذیرفته شد. در رشته نمایش نیز صدیقه شریف‌پور با کسب ٥٩ رای به عنوان عضو اصلی انتخاب شده و داود خیری نیز با کسب ٢٠ رای به عنوان عضو علی‌البدل انتخاب شدند. همچنین در بخش ادبیات سلمان کریمی با ٥7 رای عضو اصلی و مهدی جلیل‌خانی با ١٤ رای به عنوان عضو علی‌البدل برگزیده شد، در بخش عکاسی مرتضی الیاسی با ٧٦ رای عضو اصلی و ناصر محمدی با ٨ رای عضو علی‌البدل شناخته شد، در بخش خوشنویسی جلیل خدایی با ٦٧ رای عضو اصلی و مصطفی رستمی با ١٢ رای به عنوان عضو علی‌البدل تعیین شدند.

الیاسی اظهار کرد: در بخش بازرسی خانه هنرمندان نیز امیر سهامی با ٣4 رای بازرس اصلی، رضا صحبتی با ٢٩ رای بازرس علی‌البدل شناخته شده و حسین اسکندری نیز با ١٢ رای موفق به انتخاب نشد.

وی با اشاره به آخرین جلسه مجمع عمومی پیش از انتخابات خانه هنرمندان خاطر نشان کرد: طبق مصوبه این جلسه، قرار بر کاهش تعداد اعضای هئیت مدیره شد تا جلسات هیئت مدیره با تعداد کمتری از اعضا رسمیت یابد. پیش از این از هر رشته دو نفر به عنوان اعضای اصلی هیئت مدیره انتخاب می‌شدند که در این دوره به یک نفر از هر رشته کاهش یافت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: