• شنبه ۲۴ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 964-4788-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

حضور دو ورزشکار زنجانی در اردوی تیم‌ملی بدمینتون


رئیس هیئت بدمینتون استان، از حضور دو ورزشکار زنجانی در اردوی تیم‌ملی بدمینتون بزرگسالان ایران خبر داد.

 

محمود انصاری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با بیان اینکه مرحله نخست اردوی آمادگی تیم‌ملی بدمینتون بزرگسالان ایران قرار است از ششم مردادماه به مدت 17 روز در محل کمپ فدراسیون بدمینتون برگزار شود، افزود: در مرحله اول اردوی آمادگی تیم‌ملی بدمینتون بزرگسالان ایران 6 ورزشکار به اردوی دعوت شده‌اند.

 

وی با یادآوری اینکه استان‌های زنجان و تهران هر کدام با دو ورزشکار بیشترین سهم را در اردوی مذکور دارند، تصریح کرد: در این اردو علیرضا فغفوری به همراه سروش اسکندری دو ملی‌پوش زنجانی حاضر در اردو هستند. محمد پایروند و سید آرمین زکی‌زاده نیز ملی‌پوشانی هستند که از تهران در این اردو حضور یافته‌اند. حسن متقی از گیلان و مسعود پیروزی از گلستان نیز دیگر نفرات دعوت شده به اردو هستند.

 

این فعال ورزشی با اشاره به اینکه هدایت تیم‌ملی بدمینتون بزرگسالان ایران بر عهده صادق کرباسی از زنجان خواهد بود، ادامه داد: حضور این تعداد ورزشکار زنجان در تیم‌ملی بزرگسالان و نیز سایر رده‌های سنی حاکی از جایگاه ویژه بدمینتون زنجان در کشور دارد که امیدواریم در شروع به کار هیئت در دوره جدید چهار ساله بتوانیم این جایگاه را حفظ و با تلاش بیشتر آن را ارتقا دهیم.

 

رئیس هیئت بدمینتون استان زنجان همچنین وجود زیرساخت‌های مهم این رشته در استان را یکی از دلایل اصلی جایگاه رفیع بدمینتون زنجان در بین سایر رشته‌های ورزشی در استان دانست و خاطرنشان کرد: خوشبختانه وجود همین زیرساخت‌ها باعث شده است که امروز شاهد برگزاری رویدادهای مهم بدمینتون و نیز اردوهای تیم‌ملی در زنجان هستیم که این خود می‌تواند انگیزه رقابتی را در ورزشکاران زنجانی بالا ببرد.

 

به گزارش ایسنا، هفته گذشته زنجان میزبان اولین دوره مسابقات رنکینگ قهرمانی کشور بود که با قهرمانی سروش اسکندری از زنجان در بخش انفرادی به پایان رسید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: