• یکشنبه ۲۵ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 964-5187-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

جشنواره مطبوعات و رسانه‌های استان زنجان تمدید شد


معاون امور فرهنگی و قرآنی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: شرکت در سومین جشنواره مطبوعات و رسانه‌های استان زنجان تا ٢٧ تیرماه امسال تمدید شد.

 

ابراهیم قاسمی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، افزود: تاکنون بیش از ٣٠٠ اثر در دو بخش اصلی و جنبی جشنواره دریافت شده و به دلیل استقبال بالای خبرنگاران از این جشنواره، تصمیم به تمدید دو روزه آن گرفتیم.

 

وی ادامه داد: پیش از این یک‌بار مهلت ارسال آثار تمدید شده و اینک برای بار دوم تا ٢٧ تیرماه این مهلت تمدید می‌شود.

 

به گفته این مقام مسئول تا ظهر امروز بیش از ٦٠ نفر آثار خود را در بخش‌های مختلف مقاله، یادداشت و سرمقاله، عکس (شامل خبری، غیرخبری)، خبر، گزارش (شامل خبری، تحلیلی)، مصاحبه، تیتر، طراحی و صفحه‌آرایی و طنز مکتوب به دبیرخانه ارسال کرده‌اند.

 

وی، آدرس zanjan.pressfestival.ir را برای بارگذاری آثار اعلام کرد و گفت: هدف از برگزاری این جشنواره ارتقای سطح کیفی خبر و اطلاع‌رسانی در استان، گسترش فرهنگ مطالعه و روزنامه‌خوانی، شناسایی نقاط قوت و ضعف رسانه‌های استان و توسعه ظرفیت‌های موجود مطبوعات است.

 

معاون امور فرهنگی و قرآنی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، در مورد ضوابط و مقررات شرکت در این جشنواره اعلام کرد: آثاری در جشنواره شرکت داده می‌شود که در فاصله زمانی ابتدای تیرماه پارسال تا پایان خردادماه امسال در یکی از سرپرستی‌های نشریات سراسری، نشریات استانی، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری استان منتشر شده باشد. همچنین نام صاحب اثر باید در صفحه منتشره قید شده و مطالب با امضای مستعار پذیرفته نمی‌شود. افرادی که آثار آن‌ها با نام مستعار و کد ثبت می‌شود باید به تایید مدیر مسئول رسانه برسد.

 

به گزارش ایسنا، مراسم اختتامیه این جشنواره هم‌زمان با روز خبرنگار در ١٧ مردادماه برگزار شده و متقاضیان بعد از بارگذاری مطالب خود در سایت جشنواره باید نسبت به ارسال اصل و یا تصویر چاپ شده آثار در این بخش به دبیرخانه اقدام کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: