• دوشنبه ۲۶ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۶
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 964-8891-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

رئیس آموزش و پرورش شهرستان خرم‌دره تاکید کرد؛

مهارت‌آموزی از مهم‌ترین اهداف طرح هجرت

رئیس آموزش و پرورش شهرستان خرم‌دره گفت: یکی از مهم‌ترین اهداف اجرای طرح هجرت در کشور مهارت‌آموزی است که می‌تواند در آینده منجر به کارآفرینی شود.

لعیا جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به افتتاح طرح هجرت 3 در شهرستان خرم‌دره با حضور مسئولان شهرستانی در آموزشگاه زینب کبری، اظهار کرد: این طرح با همکاری آموزش و پرورش شهرستان خرم‌دره و بسیج دانش‌آموزی و سپاه ناحیه منطقه خرم‌دره، در قالب بهسازی و مرمت مدارس اجرایی می‌شود.

وی با بیان اینکه این طرح با مشارکت 700 نفر روز دانش آموز در شهرستان اجرایی خواهد شد، اظهار کرد: در این طرح دانش‌آموزان علاوه بر تجربه معنوی و خودسازی در زمینه دانش و مهارت تجربه کسب می‌کنند که ترکیب این دو می‌تواند منجر به کارآفرینی شود.

جعفری یکی از اهداف اجرای طرح هجرت سه را افزایش معنویت دانش‌آموزان دانست و اضافه کرد: افزایش فرهنگ ایثار و شهادت و همکاری از اهدافی است که سعی در تحقق آن در بین دانش‌آموزان داریم.

وی با اشاره به اینکه امسال در قالب طرح هجرت ۲۰ مدرسه از مدارس شهرستان مرمت و زیباسازی خواهد شد، اظهار کرد: در اجرای این طرح تنها به برنامه‌های بازسازی اکتفا نشده بلکه برنامه‌های فرهنگی، ورزشی و اردویی نیز برای شرکت‌کنندگان برنامه‌ریزی شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: