• دوشنبه ۲۶ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۶
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 964-9091-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رئیس بهزیستی ابهر تأکید کرد؛

برخورد قانونی با مهدهای کودک متخلف

رئیس اداره بهزیستی شهرستان ابهر گفت: همه مهدهای کودک ملزم به رعایت ضوابط و استانداردهای تعریف شده از سوی سازمان هستند که در صورت بروز هرگونه تخلف، با متخلفان برخورد قانونی صورت می‌گیرد.

شهرام رجبی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان اظهار کرد: در حال حاضر 13 مهد کودک در شهرستان ابهر فعالیت دارند که از این تعداد 4 مهد روستایی و 11 مهد شهری هستند.

رجبی با اشاره به اینکه تعداد استاندارد مهدهای کودک بر اساس تعداد جمعیت کودکان اعلام شده از سوی ثبت احوال در هر منطقه، در نظر گرفته می‌شود، تصریح کرد: برای شهرستان ابهر 4 مهد کودک مورد‌نیاز است تا به تعداد استاندارد متناسب با جمعیت کودکان برسیم.

وی با اشاره به موافقت با درخواست فعالیت دو مهدکودک در شهرهای ابهر و هیدج، تاکید کرد: همه مهدهای کودک ملزم به رعایت ضوابط و استانداردهای تعریف شده از سوی سازمان هستند و در صورت بروز هرگونه تخلف، با عاملان برخورد قانونی صورت می‌گیرد.

رئیس بهزیستی شهرستان ابهر با اشاره به اینکه شرایط عمومی و اختصاصی برای متقاضیان دریافت مجوز مهدکودک در سایت سازمان بهزیستی درج شده است، خاطرنشان کرد: از جمله این شرایط می‌توان به دارا بودن مدرک تحصیلی مرتبط با رشته موردنظر، گذراندن دوره‌های آموزشی مرتبط و همچنین تاییدیه نظام مهندسی برای ساختمان در نظر گرفته شده برای فضای مهد از جمله این شرایط هستند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: