• پنجشنبه ۲۹ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۴
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 964-9791-5
  • خبرنگار : 28018
  • منبع خبر : ----

فرماندار شهرستان زنجان:

پسماندهای موجود در شهرک روی، به صورت صحیح مدیریت شود


فرماندار شهرستان زنجان گفتپسماندهای موجود در شهرک روی باید به صورت صحیح مدیریت شود تا در آینده متحمل مشکلات و خطرات ناشی از آن نشویم.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری زنجان، رسول بیات در جلسه مدیریت پسماند شهرستان زنجان اظهار کرد: در زمینه فعالیت شهرک روی از طرفی باید جواب‌گوی افکار عمومی، امنیت و آرامش اجتماعی مردم باشیم و از طرف دیگر نیز نگرانی‌ها در خصوص آلودگی‌ها افزایش پیدا کرده است که باید با مدیریت مناسب این نگرانی‌ها را کاهش دهیم.

 

وی تصریح کرد: مخالف فعالیت هیچ واحد اقتصادی نیستیم، واحدهای موفق بسیاری در شهرک روی وجود دارند، اما برخی از واحدها که تنها به دنبال کسب منافع شخصی هستند باید توجه داشته باشند که این نوع نگاه، زیبنده یک واحد اقتصادی نیست.

 

بیات با تاکید بر اینکه،‌ از این پس باید کمیته ویژه‌ای در راستای پیگیری مسائل شهرک روی در این شهرک وجود داشته باشد تا به صورت متمرکز این مسائل را پیگیری کند، ادامه داد:  هیئت امنای شهرک نیز باید توجه ویژه‌ای به مسائل موجود داشته باشند و در عین حال واحدها نیز باید با رعایت اصول، وظایف خود را به درستی در قبال مسائل و مشکلات موجود انجام دهند.

 

فرماندار شهرستان زنجان با تاکید بر اینکه ساماندهی همه بخش‌های شهرک روی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است که باید مورد توجه قرار گیرد، یادآور شد: شهرک روی مسئله مهم مردم و مسئولان است و نباید به بهانه‌های مختلف مردم را نگران نگه داریم، زیرا مردم حق دارند با آرامش زندگی کنند و ما نیز وظیفه داریم این آرامش را تامین کنیم.

 

وی خاطرنشان کرد:‌ علاوه بر اینکه سلامتی مردم از اهمیت ویژه‌ای برخودار است، سلامتی افراد شاغل در واحدهای شهرک روی نیز مهم است و باید توجه ویژه‌ای به آن داشته باشیم و شرایط سلامتی آنان را نیز به طور مطلوب مهیا کنیم.

 

بیات با اشاره به اینکه مسئله پسماند و زباله در حال حاضر مسئله‌ای مهم و جهانی بوده و در سطح کشور نیز شاهدیم که زندگی یک بار مصرف‌گرایانه رواج یافته است، افزود: سرانه تولید پسماند شهری ۷۵۰ گرم است که این امر قطعا تبعات خاص خود را به دنبال خواهد داشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: