• شنبه ۳۱ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۷
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 964-9891-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

انتقاد فرماندار خرم‌دره از برخی بی‌اخلاقی‌ها در فضای مجازی


فرماندار شهرستان خرم‌دره با انتقاد از برخی از افراد مغرض و سودجو که برای جلب توجه در فضای مجازی به جای کمک به حادثه‌دیدگان اقدام به گرفتن فیلم و سلفی می‌کنند، یادآور شد: فضای مجازی باید به محیطی برای توسعه فرهنگی کشور تبدیل شود.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، حجت محمدی شامگاه دیروز در جلسه ستاد صیانت از حقوق شهروندی شهرستان خرم‌دره با تاکید بر اینکه هیچ بالشی برای انسان راحت‌تر از وجدان آسوده نیست، تصریح کرد: برای اینکه مدیران و کارکنان دستگاه‌های اجرایی از وجدانی آسوده برخوردار باشند باید با تعامل و هم‌افزایی در حل مشکلات آحاد جامعه تلاش کنند.

 

وی با اشاره به این مطلب که همه مدیران در دستگاه اجرایی خود مشتری ارزشمندی به نام ارباب‌رجوع دارند، عنوان کرد: بعضی از دستگاه‌ها فراخور خدماتی که انجام می‌دهند با یک طیف خاص و برخی با آحاد مختلف جامعه سر و کار دارند که همین موضوع می‌تواند در میزان رضایت مردم از این دستگاه‌ها تاثیر گذار باشد.

 

فرماندار شهرستان خرم‌دره با تاکید بر اینکه مدیران باید با آرامش و سعه صدر پاسخ‌گوی ارباب رجوع باشند، تصریح‌کرد: از هیچ مدیری درگیری فیزیکی با ارباب رجوع پذیرفته نیست.

 

این مسئول با بیان اینکه افزایش حجم ورود پرونده‌ها به دستگاه قضا برای کشوری که استوانه کوروش آن یکی از افتخاراتش در سطح جهان محسوب می‌شود شایسته نیست، عنوان کرد: برخی از مشکلات را می‌توان با هم‌افزایی حل کرد تا از روند ورود پرونده‌ها به دادگاه کاسته شود.

 

فرماندار شهرستان خرم‌دره با بیان اینکه پاسداری از دستاوردهای نظام یک وظیفه همگانی است، یادآور شد: همه این دستاوردها در سایه خون شهیدان به دست آمده است که کوتاهی در برابر حفاظت از آن‌ها خیانت به راه و خون این گلگون کفنان است.

 

محمدی با تاکید بر ضرورت بیان عملکردها توسط مسئولان به مردم، اظهار کرد: ارائه عملکردها موجب دلگرمی مردم می‌شود و مردم را به ادامه مسیر و همکاری و تعامل با مسئولان امیدوارتر می‌کند.

 

وی با اشاره به مزاحمت‌هایی که برخی از موتورسواران برای مردم ایجاد کرده و موجب آزار و اذیت آن‌ها می‌شوند، افزود: متاسفانه برخی از خانواده‌ها موتورسیکلت را در اختیار نوجوانانی که کوچک‌ترین آشنایی با این وسیله و نحوه صحیح استفاده از آن را ندارند قرار می‌دهند که همین عوامل دست به دست هم می‌دهد تا بیشترین مرگ در تصادفات متعلق به موتور سواران باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: