• دوشنبه ۲ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 965-185-5
  • خبرنگار : 28018
  • منبع خبر : ----

نماینده ولی‌فقیه در استان زنجان:

منتخبان شورا با انگیزه خدمت به مردم، از فرصت چهار ساله استفاده کنند


نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه زنجان، گفت: اکنون که با اقبال و انتخاب مردم فرصتی چهار ساله در اختیار منتخبان شورا قرار گرفته است باید به بهترین شکل و تنها با انگیزه خدمت از آن استفاده کنند تا پس از پایان این زمان بتوانند ارزیابی مناسبی از عملکرد خود داشته باشند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استاندار زنجان، آیت‌الله علی خاتمی در همایش منتخبان پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهرهای تابعه استان، با بیان اینکه وضعیت فعلی کشور با قبل از پیروزی انقلاب اسامی قابل مقایسه نیست، اظهار کرد: کشور در شرایط فعلی به خودکفایی در تولیدات انواع محصولات کشاورزی و تحولات مختلف در دیگر بخش‌ها دست یافته است.

 

وی با بیان اینکه در سال 56 تعداد دانشجویان کشور 120 هزار نفر بوده است، افزود: این تعداد هم‌اینک به 4.5 میلیون نفر رسیده که این اعداد قابل مقایسه با یکدیگر نیستند و مشابه این تحولات در حوزه توسعه راه‌ها و دیگر بخش‌ها نیز تکرار شده است.

 

نماینده ولی‌فقیه در استان زنجان، خدمت به مردم را از تاکیدات و آموزه‌های دینی مسلمانان دانست و تاکید کرد: امام راحل شأن مسئولان را خدمات به مردم می‌دانستند و مقام معظم رهبری نیز خدمت به مردم را عبادت توصیف می‌کنند؛ لذا منتخبان شوراها باید این سخنان را مورد توجه جدی قرار دهند.

 

امام جمعه زنجان با بیان اینکه در آموزه‌های دینی آمده، برای شکر یک نعمتی باید آن را برای رضای خدا استفاده کرد، افزود: هم‌اینک نعمت خدمت به منتخبان دوره پنجم شوراهای اسلامی شهر و روستا داده شده که مطابق با این آموزه‌ها باید در مسیر رضایت خدا و با انگیزه خدمت به مردم به‌کار گرفته شود.

 

آیت‌الله خاتمی بر ضرورت توجه به قوانین بالادستی توسط اعضای شورای اسلامی شهرها تاکید کرد و گفت: اعضای شوراهای اسلامی شهر باید در مسیر قانون و خدمت به مردم قدم بردارند و در اولین اقدام باید آشنایی کاملی با این قوانین داشته باشند.

 

وی خطاب به منتخبان شوراهای اسلامی شهرهای تابعه استان اظهار کرد: عده‌ای در زمان انتخابات با عنوان دوستان، اقوام و یا هم‌فکران حزبی از شما حمایت کرده‌اند ولی اعضای شورا باید بدون در نظر گرفتن این مسائل، تنها برای رضایت خداوند و خدمت به مردم در شوراها تصمیم‌گیری کنند تا همواره وجدانی آرام و آسوده داشته باشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: