• سه شنبه ۳ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۳
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 965-786-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

برگزاری نمایشگاه «مهارت، کارآفرینی و توسعه مشارکت‌های مردمی» در زنجان


مدیرکل آموزش فنی ‌و حرفه‌ای استان زنجان، از برگزاری نمایشگاه «مهارت، کارآفرینی و توسعه مشارکت‌های مردمی» در زنجان خبر داد.

 

محمدرضا انصاری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: ششم مردادماه در تقویم کشور روز ترویج آموزش‌های فنی و حرفه‌ای نام‌گذاری شده و ۲۸ تیرماه نیز روز جهانی مهارت است و این هفته با عنوان هفته ملی مهارت، فرصتی برای یادآوری اهمیت و جایگاه‌ مهارت‌های فنی و حرفه‌ای در جامعه است.

 

وی با اشاره به اینکه نمایش مهارت‌های کسب شده توسط مهارت‌آموزان یکی از راه‌های معرفی و تشویق حضور در این عرصه برای علاقه‌مندان است، تصریح کرد: در همین راستا و با هدف ارتقای فرهنگ مهارت‌آموزی، نمایشگاهی از دستاوردهای آموزشی با عنوان «مهارت، کارآفرینی و توسعه مشارکت‌های مردمی» در محل موزه کارخانه کبریت سابق از 12 مرداد تا 15 برگزار می‌شود.

 

مدیرکل آموزش فنی ‌و حرفه‌ای استان زنجان گفت: این نمایشگاه با مشارکت بخش غیردولتی، اداره تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی، بهزیستی، کمیته امداد و سایر نهادها که بخش عمده را موسسان آموزشگاه‌های آزاد برای ارائه توانمندی‌های‌شان بر عهده دارند، برگزار خواهد شد.

 

انصاری به نام‌گذاری روزهای هفته ملی مهارت در سال‌جاری اشاره و خاطرنشان کرد: از جمله این اسامی می‌توان به «آموزش فنی و حرفه‌ای؛ اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال»، «آموزش فنی و حرفه‌ای؛ بانوان، مهارت و تعالی سبک زندگی»، «آموزش فنی وحرفه‌ای؛ نخبگان مهارتی، توسعه بخش خصوصی» اشاره کرد که رویکردی برای چشم‌انداز فعالیت این نهاد آموزشی است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: