• سه شنبه ۳ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۸
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 965-2014-5
  • خبرنگار : 28006
  • منبع خبر : ----

فرماندار شهرستان زنجان:

مديريت آب به مبارزه‌ای سخت مبدل شده است


فرماندار شهرستان زنجان اظهار کرد: مدیریت آب به مبارزه‌ای سخت مبدل شده است.

 

رسول بیات در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به اینکه یكی از مشكلاتی كه در حال حاضر به خصوص با خشكسالی‌ موجود در سال‌های اخیر با آن روبه‌رو هستیم مشكل كمبود آب است كه این موضوع هم‌اكنون به ابرمشكل كشور تبدیل شده است، اظهار کرد: وضعیت موجود آب در استان و شهرستان زنجان نیز به یك موضوع حیاتی تبدیل شده است و علاوه بر كمبود آب با افت كیفیت آب نیز روبه‌رو هستیم و اگر برخورد و مدیریت صحیح آب و منابع آبی صورت نگیرد قطعا در آینده دچار بحران آب خواهیم شد.

 

این مسئول اظهار كرد:‌ صحنه زندگی، صحنه مبارزه‌های سخت است و در حال حاضر صحنه مدیریت آب به مبارزه‌ای سخت مبدل شده است كه عدم برنامه‌ریزی و مدیریت صحیح می‌تواند این صحنه را با چالش روبه‌رو كند.

 

فرماندار شهرستان زنجان خاطرنشان كرد:‌ در زنجان مشكل كمبود آب وجود دارد و به انجام نرسیدن طرح‌هایی چون سد مشمپا می‌تواند زنجان را در آینده با بحران آبی مواجه كند.

 

بیات تصریح كرد: در بسیاری از مسائل، نمادسازی می‌تواند گام اول نهادینه کردن فرهنگ باشد و به نمودها عینیت بخشد. همان‌گونه كه بسیاری از ادیان نمادها و اسطوره‌هایی برای خود دارند و با همین نمادها توانسته‌اند اعتقاد و فرهنگ جدیدی را در جامعه ایجاد كنند.

 

وی خاطرنشان كرد: مردم با انگیزه، مسئولان با انگیزه را در پی خواهد داشت، لذا با ایجاد زبان، فهم و اقدام مشترک می‌توان بسیاری از اهداف را در جامعه پیاده كرده و به مقابله با مسائلی چون كمبود آب پرداخت و زمانی كه یك‌صدایی و هم‌آوایی ایجاد شود قطعا می‌تواند شاهد نتایج مثبت در جامعه بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: