• چهارشنبه ۴ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 965-1884-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان عنوان‌ کرد:

سوء مدیریت و عدم ارتباط با دستگاه‌های استانی، عامل تعطیلی روغن‌نباتی جهان


معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: سوء مدیریت و عدم ارتباط با دستگاه‌های استانی، عامل تعطیلی روغن‌نباتی جهان است.

 

علی کلانتری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: مشکل به وجود آمده در رابطه با شرکت روغن‌نباتی جهان به سبب سوءمدیریت مدیر واحد تولیدی و عدم تعامل وی با دستگاه‌های استانی است.

 

این مسئول ادامه داد: با تعدیل‌هایی که پس از اسفندماه پارسال در این شرکت انجام شد مقرر شده که بیمه بیکاری و حقوق بیکاری کارگران تعدیل شده بر حسب قانون پرداخت شود که به دلیل عدم واریز بیمه توسط کارفرما در گذشته، این مهم برقرار نشد و این کارگران به اداره کار شکایت کردند.

 

وی افزود: اداره کار پس از دریافت این شکایت‌ها با مدیریت واحد تولیدی تماس برقرار کرد که متاسفانه به دلیل برقرار نشدن ارتباط بین این دو، اداره کار استان زنجان مجبور به اجرای قانون و توقیف اموال و مواد اولیه شد ولی در حال حاضر در واحد تولیدی همچنان مواد اولیه وجود دارد و این واحد می‌تواند به کار خود ادامه دهد.

 

کلانتری با بیان اینکه قریب به 10 روز است که این واحد تولیدی تعطیل شده است، خاطرنشان کرد: با وجود تعطیلی واحد هیچ کارگری تعدیل نشده است و افرادی که تعدیل شده‌اند همان 200 نفری بودند که قبلا تعدیل شده بودند و 138 کارگر این شرکت تعدیل نشده‌اند.

 

معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان، یادآور شد: در جلسه‌ای که روز گذشته در وزارت صنعت، معدن و تجارت با حضور دستگاه‌های ذی‌ربط و افرادی از هیئت مدیره این شرکت برگزار شد و امروز نیز جلسه‌ای در استان برگزار شده و مقرر شد که حق بیمه به تعویق افتاده از اول هفته آینده توسط کارفرما پرداخت شود تا حقوق بیکاری کارگران پرداخت شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: