• شنبه ۷ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 965-1088-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

مربی پومسه بانوان استان زنجان:

پومسه بانوان زنجان نیاز به حمایت مالی دارد


مربی تیم‌ملی پومسه بانوان گفت: پومسه بانوان استان جزو چهار تیم برتر کشور است ولی متاسفانه به دلیل نبود حامی مالی با مشکلات زیادی دست به گریبان است.

 

نگار مددخانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: خوشبختانه با توجه به عملکرد خوب و درخشان بانوان پومسه‌کار زنجانی شاهد شنیدن اخبار خوش از این رشته ورزشی هستیم که این موجب شده تا نام پومسه بانوان استان در عرصه ملی و بین‌المللی مطرح شود.

 

وی افزود: یکی از مهم‌ترین دلایل فاصله پومسه بانوان از آقایان استان در تمایل این بخش به سمت کیوروگی است و کمتر علاقمه‌ند به پومسه هستند، در نتیجه شاهد حضور پررنگ و کسب عناوین درخشان از سوی بانوان پومسه‌کار زنجانی هستیم.

 

مددخانی تصریح کرد: با توجه به تجربه چند ساله‌ای که در این عرصه دارم و عناوین مختلفی که کسب کرده‌ام موجب شده تا هدایت تیم پومسه استان و در سطح ملی را بر عهده گرفته و همواره سعی شده تا با به‌روز بودن موجب پیشرفت پومسه استان شوم و این موضوع موجب افزایش انگیزه ورزشکاران در این رشته شده است.

 

وی یادآور شد: خوشبختانه از زمان فعالیت پومسه در کشور همزمان در استان نیز فعالیت خود را شروع کردیم و طی این چند سال عناوین مختلفی برای استان از سوی بانوان کسب شده است.

 

مددخانی افزود: در بخش پومسه آقایان در استان متاسفانه سرمایه‌گذاری جدی نشده است و ما در این بخش با تعداد محدودی پومسه‌کار آقا داریم ولی در مقابل هر سال در اعزام تیم‌ملی در بخش مربیگری و بازیکنان اعزام داریم.

 

وی تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های ما در بحث پومسه استان نداشتن اسپانسر است؛ چراکه ما برای اعزام به مسابقات لیگ کشوری و تورنمنت‌ها نیاز به اسپانسر داریم که متاسفانه استان زنجان جزو استان‌هایی است که اصلا به این مسئله نگاه مثبت ندارد.

 

مددخانی خاطرنشان کرد: ما در این سال‌ها فقط با حمایت هیئت تکواندو و حمایت اولیای ورزشکاران توانستیم بر هزینه‌ها فائق آئیم که در صورت حمایت یقینا نتایج بهتری کسب می‌شود که متاسفانه این مسئله باعث شده برخی از بازیکنان از ادامه کار دلسرد شده و این یک خطر بزرگ برای پومسه استان به خصوص در بخش بانوان محسوب می‌شود که همواره این بخش با قدرت در عرصه‌های ملی و بین‌المللی ظاهر شده و جزو چهار تیم برتر کشور هستند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: