• پنجشنبه ۵ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 965-1187-5
  • خبرنگار : 28006
  • منبع خبر : ----

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:

حل مشکلات مردم در سایه وفاق ملی محقق می‌شود


وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار کرد: حل مشکلات مردم در سایه وفاق و انسجام ملی محقق می‌شود.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، سیدرضا صالحی‌امیری ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به لزوم مدیریت محتوا در فضای مجازی گفت: یکی از آسیب‌های اجتماعی که امروز با آن روبه‌رو هستیم بحث فضای مجازی است که به طور کلی روزانه بالغ بر صدها هزار اطلاعات در فضای مجازی در گردش است که این میزان از اطلاعات در زمان انتخابات ریاست‌جمهوری به حدود ۲۰۵ تا ۳ میلیارد اطلاعات در روز می‌رسید.

 

وی، رویکرد دولت در مقابل این آسیب اجتماعی را این گونه تشریح کرد و گفت: دولت در مقابل این آسیب می‌تواند سه رویکرد داشته باشد که یک رویکرد تقابلی است و رویکرد دیگر انفعالی و تسلیم است و رویکردی که دولت آن را انتخاب کرد و به آن عمل می‌کند، رویکرد مدیریت فضای مجازی است.

 

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: تلاش ما و همه نهادهای دولتی باید برای ساماندهی فضای مجازی باشد و باید همه نهادهای دولتی اعم از دولت، ارشاد و ارگان‌های ۱۵ گانه فرهنگی و تمام نظام تلاش کنند تا محصولی که مردم از آن استفاده می‌کنند محصول سالم و سازنده‌ای باشد، از همین منظر است که همواره تاکید بر مدیریت محتوای فضای مجازی شکل می‌گیرد.

 

صالحی‌امیری ضمن تبریک ایام دهه کرامت گفت: من امروز برای شرکت در همایش دهه کرامت در استان زنجان حضور پیدا کردم و استان زنجان یکی از نمادهای عشق به اهل‌بیت (ع) است و مردم ایران، این استان را با این خصیصه می‌شناسند.

 

وی خاطرنشان کرد: جامعه امروز ما بیش از هر دوران دیگری به وفاق و انسجام ملی نیاز دارد و با توجه به اینکه دوران انتخابات ریاست‌جمهوری به اتمام رسیده است باید اختلافات در این زمینه کنار گذاشته شود و وفاق و همدلی در بین مردم شکل گیرد. چیزی که امروز مردم از دولت مطالبه می‌کنند حل مشکلات معیشتی و اقتصادی و بیکاری است و حل این مشکلات در سایه وفاق ملی صورت می‌گیرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: