• یکشنبه ۸ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 965-1885-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان:

وحدت‌بخشی و هم‌گرایی، اصل مهم این نهاد است


رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: همدلی، وحدت و هم‌گرایی اصل‌های مهم در فعالیت شوراهای هماهنگی تبلیغات اسلامی محسوب می‌شود و رسانه پل ارتباطی بین مردم و این نهاد انقلابی همواره نقش‌آفرین بوده است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، سیدسعید حسینی ظهر امروز در نشست خبری به‌مناسبت سالروز تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، اظهار کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در ۱۲ مردادماه سال ۵۹ به دستور امام راحل تاسیس شد. موضوع مشارکت حداکثری با آگاهی و بصیرت مردمی و تجلیل از جمهوریت نظام موضوعی بوده که مورد توجه امام راحل و مسئولان نظام قرار گرفت؛ چراکه مردم نقش اصلی را در مبارزه با رژیم طاغوت به عهده داشتند و این در وهله نخست از اهمیت بالایی برخوردار بود.

 

وی افزود: این حضور وحدت‌بخش مردم بود که موجب شد تا در برابر توطئه‌های استکبار جهانی و عوامل داخلی‌شان که منافقان انقلاب بودند با قدرت بایستند، باید گفت نقش اصلی را در پیروزی و انقلاب اسلامی، دفاع‌مقدس و عرصه‌های مختلف مردم بودند.

 

حسینی خاطرنشان کرد: با گذشت چند دهه از تاسیس پیروزی انقلاب اسلامی و تاسیس شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی مردم در عرصه‌های مختلفی حضور جدی داشتند و در این راه نقش مهمی را در تصمیم‌گیری‌ها و حفظ و حراست از نظام بر عهده داشتند که می‌توان به حضور جدی در دوران دفاع‌مقدس، در عرصه‌های سازندگی، حضور در راهپیمایی‌ها و غیره اشاره کرد که همگی نقش تعیین کننده در حفظ و حراست از انقلاب داشتند.

 

وی افزود: در این بین با توجه به نقش مهم مردم، امام راحل با تدبیر آگاهانه خودشان ضرورت دیدند تا نهادی را جهت هماهنگی برگزاری مراسم مختلف از جمله فرهنگی، دینی، مذهبی تاسیس کنند در نتیجه این تکلیف بزرگ را شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بر دوش گرفت و همواره با جدیت و انقلابی در عرصه‌های مختلف به رسالت خود عمل می‌کند.

 

این مسئول تصریح کرد: بیش از ۳۶ سال از تاسیس این نهاد در امر و خدمت‌رسانی به مردم سپری می‌شود که در این مدت همواره حمایت‌های بی‌دریغ خود را از سوی امام راحل و اکنون مقام معظم رهبری داشته است؛ چراکه این نهاد به‌عنوان تربیون از مواضع ملت و نظام پشتیبانی کرده و این مهم برای این نهاد یک رسالت محکم و ارزشمند است.

 

حسینی خاطرنشان کرد: این شورا همواره با فعالیت مستمر در عرصه‌های مختلف اقدامات موثری را انجام داده که در این مسیر خبرنگاران و رسانه ‌ملی از عوامل مهم در انعکاس این اخبار و حرکت‌های مردمی داشتند و پل ارتباطی بین مردم و این نهاد محسوب می‌شوند.

 

وی یادآور شد: وظایف خطیری که شورای هماهنگی بر اساس قانون بر عهده دارد در راستای برگزاری مراسم ملی، دینی و فرهنگی است که وحدت و هم‌گرایی و همدلی از اصل‌های مهم در هدف این نهاد محسوب می‌شود.

 

به گزارش ایسنا، در پایان این نشست از خبرگزاری ایسنا، منطقه زنجان به‌عنوان یکی از رسانه‌های برتر در این حوزه تجلیل به عمل آمد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: